Žaloudění v kundibále

Žaloudění v kundibále - Jirek Zlobin Lévi-Ostrowid | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jirek Zlobin Lévi-Ostrowid
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Žaloudění v kundibále.pdf


Chcete si knihu přečíst?Žaloudění v kundibále ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jirek Zlobin Lévi-Ostrowid. Číst Žaloudění v kundibále Online je nyní tak snadné!

POPIS


Neuzvednu na svém údu / závaží, co zvedá jogín. / Nezávidím a jsem rád, / chci si ještě užít vagín. Tento nejrozsáhleji možný výbor z metaerotických veršů komtura jménem Jirek Zlobin Lévi-Ostrowid k vydání připravila světoznámá tajná organisace B.K.S., jejímž je členem. Básně vynikají vším, čemu se velké většině současné české poesie nedostává, jazykovou vynalézavostí, černým, ale přitom ne prvoplánově brutálním humorem, ironií a sarkasmem. Nadto je na hrubý pytel našita velmi jemná záplata, jsou citlivé a osobní. Plnohodnotnou součástí sbírky jsou kongeniální linoryty Chrudoše Valouška, které knihu povyšují v exklusivní příležitostný tisk, u kterého není z jeho formy jasné, v kterém století mohl být vydán.


...ění v kundibále - Tento nejrozsáhleji možný výbor z metaerotických veršů komtura jménem Jirek Zlobin Lévi-Ostrowid k vydání připravila světoznámá tajná organisace B ... Chrudoš VALOUŠEK | Revolver Revue ... .K.S., jejímž je členem Žaloudění v kundibále Autor: Lévi-Ostrowid, Jirek Zlobin Nakladatel: Arbor vitae EAN: ISBN: 978-80-87164-52-5 Ilustrace: Valoušek, Chrudoš Popis: 1× kniha, brožovaná, 54 stran, česky Rozměry: 15 × 22 cm Rok vydání: 2011 Kniha: Žaloudění v kundibále - Jirek Zlobin Lévi-Ostrowid. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena o ... Guests 2019 - Lustr ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Neuzvednu...SOUVISEJÍCÍ KNIHY