Na co Alice zapomněla

Na co Alice zapomněla - Liane Moriarty | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Liane Moriarty
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Na co Alice zapomněla.pdf


Chcete si knihu přečíst?Na co Alice zapomněla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Liane Moriarty. Číst Na co Alice zapomněla Online je nyní tak snadné!

POPIS


Když se Alice probere na zemi v posilovně, má na hlavě pořádnou bouli a myslí si, že je jí dvacet devět a čeká první dítě se svým superúžasným manželem Nickem. Jenomže pak se dozví, že se jí z paměti právě vymazalo deset let života a že je ve skutečnosti devětatřicetiletá neurotička, která nejraději tráví svůj volný čas v posilovně nebo na poradách školního výboru se ženami, jež kdysi nesnášela. Jak se to stalo, že se její život tak radikálně změnil? Proč ji její manžel nenávidí? Co tak hrozného provedla, že s ní její milovaná sestra skoro nemluví? A do toho si není schopná vůbec vzpomenout na svoje tři děti – ne, Alice se najednou vidí jinýma očima a ta nová žena, o které jí vyprávějí, se jí vůbec nezamlouvá. Najde způsob, aby se znovu stala tím člověkem, kterým bývala?


...lice zapomněla 2015; Sedmilhářky 2017; Tři přání 2016; Šílené výčitky 2017; všech 11 knih autora ... Liane Moriarty - Na co Alice zapomněla | topvip.cz ... . Podobné knihy. Jane utíká 2010; Když jsem tě ztratila 2017; Vzpomínáš si? 2012; Kniha Na co Alice zapomněla je v Na co Alice zapomněla je mnohem optimističtější kniha. Zápletka je stejně jako v Manželově tajemství trochu přitažená za vlasy, ale slouží autorce především k tomu, aby mohla načrtnout a poté studovat postavy. A to, jak se budou vinou okolností a uplynulých deseti let měnit. Na co Alice zapomněla book. Read 24,4 ... Na co Alice zapomněla od 247 Kč - Heureka.cz ... . A to, jak se budou vinou okolností a uplynulých deseti let měnit. Na co Alice zapomněla book. Read 24,423 reviews from the world's largest community for readers. Když se Alice probere na zemi v posilovně, má na hlavě po... Všechny informace o produktu Kniha Na co Alice zapomněla, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Na co Alice...SOUVISEJÍCÍ KNIHY