Hrady, zámky a tvrze Jihočeského kraje

Hrady, zámky a tvrze Jihočeského kraje - Vladimír Brych, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Brych,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hrady, zámky a tvrze Jihočeského kraje.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hrady, zámky a tvrze Jihočeského kraje ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Brych,. Číst Hrady, zámky a tvrze Jihočeského kraje Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha přibližuje architektonické památky Jihočeského kraje, zejména vrchnostenská sídla 12. až 19. století. Jejich stavební podoba a umělecká výzdoba odrážejí dobové nároky a životní styl stavebníků a majitelů, stejně jako výtvarný názor střídajících se slohových epoch. Těžištěm průvodce jsou majestátní hrady a zámky Rožmberků a ostatních Vítkovců, jejichž majetková základna ležela v jižních Čechách, ale kniha zachycuje i neobvyklé množství drobných středověkých tvrzí a renesančních rezidenčních dvorů. Bohatě fotograficky vybavená publikace je tak důstojným příspěvkem k 400. výročí úmrtí Petra Voka z Rožmberka (1611).


...í místa pro hrady a zámky - Jihočeský kraj: Přečtěte si recenze a prohlédněte si fotografie atrakce Hrady a zámky v Jihočeském kraji, Česká republika na Tripadvisoru ... Hrady, zámky a tvrze Království českého, díl 2, Hradecko ... ... . Nejlepší místa pro hrady a zámky - Kraj Vysočina: Přečtěte si recenze a prohlédněte si fotografie atrakce Hrady a zámky v Kraji Vysočina, Česká republika na Tripadvisoru. Hrady, zámky a tvrze České republiky. ... Máme pro vás tip na skvělý výlet do pohostinného kraje vína, dobrého jídla, Věstonické Venuše a nádherného výhledu z prastarého Dívčího hradu. Výlet k vodo ... Hrady a zámky - Jihočeský kraj - Turistické cíle ... ... . ... Máme pro vás tip na skvělý výlet do pohostinného kraje vína, dobrého jídla, Věstonické Venuše a nádherného výhledu z prastarého Dívčího hradu. Výlet k vodopádům Jedlové a na Černém potoce a jedna hra na cestu s dětmi. Hrady, zámky a tvrze Jihočeského kraje Autor: Brych, Vladimír a Rendek, Jan Nakladatel: Academia EAN: 9788020019851 ISBN: 978-80-200-1985-1 Popis: 1× kniha, brožovaná, 528 stran, č...SOUVISEJÍCÍ KNIHY