Opium intelektuálů

Opium intelektuálů - Raymond Aron | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Raymond Aron
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Opium intelektuálů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Opium intelektuálů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Raymond Aron. Číst Opium intelektuálů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha renomovaného francouzského filozofa, sociologa a politologa, jedné z největších postav sociálních věd 20. století, představuje vrchol autorova kritického zkoumání podstaty komunistických systémů a způsobů myšlení spojených s fenoménem komunismu. Je stále aktuální nesmlouvavou kritikou ještě nedávno přímo posvátných pojmů, jako jsou „levice“, „revoluce“ a „proletariát“, a ideologického smýšlení vůbec..


...ntelektuálů Autor: Aron, Raymond Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020408426 ISBN: 80-204-0842-8 Originál: L´Opium des intellectuels Překlad: Beguivinová, Helena Popis: 1× kniha, brožovaná, 360 stran, česky Rozměry: 11 × 17 cm Rok vydání: 2001 Opium intelektuálů představuje jeden z vrcholů Aronova kritického zkoumání podstaty komunistických systémů a způsobů myšlení s fenoménem komunismu spojených, za což musel ve své době zaplatit i dlouhodobou izolací od jinak smýšlející většiny francouzských intelektuálů a pověstí reakcionáře ... Kniha: Opium intelektuálů(Raymond Aron) za 14,94€ | Gorila ... . ... Opium intelektuálů Aron Raymond. Kniha renomovaného francouzského filozofa, sociologa a politologa, jedné z největších postav sociálních věd 20. století, představuje vrchol autorova kritického zkoumání podstaty komunistických systémů a z ... Raymond Aron: Opium intelektuálů - Medzi knihami - čerstvé ... ... . ... Opium intelektuálů Aron Raymond. Kniha renomovaného francouzského filozofa, sociologa a politologa, jedné z největších postav sociálních věd 20. století, představuje vrchol autorova kritického zkoumání podstaty komunistických systémů a z...SOUVISEJÍCÍ KNIHY