Hlas nože: Chaos 1.

Hlas nože: Chaos 1. - Patrick Ness | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Patrick Ness
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hlas nože: Chaos 1..pdf


Chcete si knihu přečíst?Hlas nože: Chaos 1. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Patrick Ness. Číst Hlas nože: Chaos 1. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Hlas nože je první kniha dystopické trilogie, plná napětí, dramatických zvratů a nečekaných odhalení, ale i humorných situací. Ve Velké Británii se téměž okamžitě po vydání stala hitem, na jehož pokračování čtenáři nedočkavě čekali. O kvalitě napínavé dystopické série svědčí i získaná ocenění Booktrust Teenage Prize, Guardian Award a James Tiptree, Jr. Award (2008). V roce 2009 figurovala série na užším seznamu uchazečů o Carnegieho medaili. Planetu Nový svět kolonizuje malá skupina osadníků z nepřátelského Starého světa. Po mnoha letech dochází k nečekanému zvratu. Domorodí obyvatelé se vzbouří, zaútočí na osadníky a usmrtí všechny ženy. Muže a zvířata náhle napadne podivný vir, který umožňuje slyšet myšlenky ostatních. Uniknout se podaří jen nevzdělanému mladíkovi Toddovi, který si stihl vzít na cestu pouze ruksak, lovecký nůž, deník, ale hlavně to vůbec nejdůležitější – svého věrného psího přítele. Ostatní obyvatelé v čele s šíleným knězem ho však pronásledují a kvůli nebezpečnému viru nebezpečí stále narůstá. Tento nelibozvučný myšlenkový mrak se nazývá Hluk a projevuje se nejen zvukem, ale i obrazem. Nikdy vás nenechá na pokoji a žádná vaše představa a ani jeden váš plán tak nejsou soukromé. Todd objeví v Hluku jakousi „díru“ a záhy zjistí, že žije v úplně jiném světě, než si dosud myslel. Postupně vychází najevo několik prazvláštních situací z minulosti a Toddova strastiplná cesta s armádou v patách se zdá jako nikdy nekončící příběh.


...že (Chaos Walking #1) by. Patrick Ness, Jan Kozák (Translator) 3 ... Hlas Česko Slovenska - Ewa Farna & tím Dary Rolins a Marty ... ... .98 · Rating details · 145,177 ratings · 15,991 reviews Planetu Nový svět kolonizuje malá skupina osadníků z nepřátelského Starého světa. Po mnoha letech dochází k nečekanému zvratu. Domorodí obyvatelé se vzbouří, zaútočí na osadníky a usmrtí ... Patrick Ness - Hlas nože (Chaos #1) Název: Hlas nože. Původní název: The Knife of Never Letting Go. Autor: Patrick Ness. Žánr: fantasy. Série: Chaos. Díl v sér ... Cukrblik blog :): Patrick Ness - Hlas nože (Chaos #1) ... . Autor: Patrick Ness. Žánr: fantasy. Série: Chaos. Díl v sérii: 1. díl. Počet stran: 376 Nakladatelství: Jota. V ČJ: vyšlo. Planetu Nový svět kolonizuje malá skupina osadníků z nepřátelského Starého světa. Po mnoha letech ... Hlas nože je první kniha dystopické trilogie CHAOS, plná napětí, dramatických zvratů a nečekaných odhal...SOUVISEJÍCÍ KNIHY