Život ve dvou

Život ve dvou - Nicholas Sparks | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Nicholas Sparks
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Život ve dvou.pdf


Chcete si knihu přečíst?Život ve dvou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nicholas Sparks. Číst Život ve dvou Online je nyní tak snadné!

POPIS


Russell Green je ve svých dvaatřiceti víc než spokojený se svým životem. Má nádhernou ženu, rozkošnou šestiletou dcerku, úspěšnou kariéru a velký dům v Charlotte. Žije svůj sen a manželství s okouzlující Vivian je hlavním zdrojem jeho štěstí. Jenže pod vší dokonalostí začínají prosvítat neshody, a během pár týdnů se vše, co Russ považoval za samozřejmé, obrátí v prach. Bez ženy a bez práce se Russell snaží postavit znovu na nohy a postarat se o dcerku. Ukáže se, že být tátou na plný úvazek je největší výzva, kterou kdy v životě poznal.


...- tentokrát s MUDr. Janem Šulou o tom jak ochránit své zdraví bez lékařů a léků - Duration: 2:54:11 ... Kniha: Život ve dvou - Nicholas Sparks | Knihy.ABZ.cz ... . Divadlo Kampa 1,235,781 views Život ve dvou je smutná kniha, kdy se hlavní hrdinové rozvádějí. Sparks to v knize vystihl přesně tak jak to ve skutečnosti je, což pochopí lidé, kteří rozvod zažili, ať už vlastní nebo jako děti svých rodičů. Kniha je četla sama, rychle, je napsána velmi poutavě a vy ji zkrátka jen tak nemůžete odložit. Doporučuji. ŽIVOT VE DVOU. Co by to bylo za seznam valentýnských knih, kdyby na něm chyběla kniha Nic ... Kniha Život ve dvou - Nicholas Sparks | knizniklub.cz ... . Doporučuji. ŽIVOT VE DVOU. Co by to bylo za seznam valentýnských knih, kdyby na něm chyběla kniha Nicholase Sparkse? Život ve dvou je příběh otce, který se po odchodu ženy musí postarat o malou dcerku - a zkusit přitom najít nové štěstí...SOUVISEJÍCÍ KNIHY