Zrychlený časoprostor

Zrychlený časoprostor - Jarmila Wunderlin-Taliánová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jarmila Wunderlin-Taliánová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zrychlený časoprostor.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zrychlený časoprostor ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jarmila Wunderlin-Taliánová. Číst Zrychlený časoprostor Online je nyní tak snadné!

POPIS


Výbor z díla členky skupiny Gloret jež ocenil v jeho rané fázi Jaroslav Seifert. Krásná kniha velkého formátu, obálka s ražbou, vybavena plnobarevnými ilustracemi Václava Bozděcha vytvořenými specielně k básním Jarmily Wunderlinové. Jarmila Wunderlin-Taliánová Narozena ve Vimperku. Studium na FF UK v Praze a Právnické fakultě v Curychu. Od roku 1982 žije v Curychu a stále častěji v Praze. Pracuje jako překladatelka a publicistka. Básně publikovala časopisecky v různých sbornících a v rozhlase.


...rychlený časoprostor Autor: Jarmila Wunderlin-Taliánová V téměř bibliofilské úpravě a s bohatým výtvarným doprovodem Václava Bozděcha vychází opožděný debut autorky, kdysi členky literární skupiny Gloret, která byla považována za ... O čem je obecná teorie relativity? - Drugstar's blog on ... ... ... při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách. Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit.Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. Zrychlený časoprostor Autor: Wunderlin-Taliánová, Jarmila Nakladatel: Dauphin EAN: 9788072722518 ISBN: 978-80-7272-251-8 I ... Prostor ve vesmíru, tak i na Zemi. - Blog iDNES.cz ... .Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. Zrychlený časoprostor Autor: Wunderlin-Taliánová, Jarmila Nakladatel: Dauphin EAN: 9788072722518 ISBN: 978-80-7272-251-8 I...SOUVISEJÍCÍ KNIHY