Z Prahy na kole - severovýchod

Z Prahy na kole - severovýchod - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Z Prahy na kole - severovýchod.pdf


Chcete si knihu přečíst?Z Prahy na kole - severovýchod ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Z Prahy na kole - severovýchod Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mapa ze série 5 cyklomap nejbližšího okolí Prahy v měřítku 1 : 60 000 zobrazuje všechny schválené cyklotrasy dané oblasti, které jsou v mapě rozlišeny podle typu provozu a podle typu povrchu. V mapové části jsou zvýrazněny cykloservisy a prodejny, ubytovací a stravovací zařízení, vybrané turistické cíle. Dále je zobrazena souřadnicová síť WGS84 pro navigaci GPS. Na zadní straně mapy naleznete seznamy prodejen a servisů jízních kol, informačních středisek, informace o způsobu přepravy kol ve vozidlech MHD a ČD, přehled kategorizace cyklotras s jejich seznamem. Dále zde naleznete výňatky ze zákona o pravidlech a technických požadavcích provozu jízdních kol. Mapa je vytištěna na vodovzdorném neroztrhnutelném syntetickém papíru DuPont - Tyvek.


...e Z Prahy na kole - severovýchod od ? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Cyklostezka ,,Do Prahy na kole": Město Mnichovice ... . 33 prodejen po celé ČR Trávit čas knihou Z Prahy na kole - severovýchod! Na našem webu prazskamuzea1918-2018.cz najdete knihu Z Prahy na kole - severovýchod a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte! Z Prahy na kole - porovnaj ceny v 2 obchodoch od 3.45 spoznaj overené obchody prečítaj recenzie skontroluj popis a parametre vyber najlepšiu ponuku ... Online PDF Z Prahy na kole - severovýchod - Prazska PDF ... .45 spoznaj overené obchody prečítaj recenzie skontroluj popis a parametre vyber najlepšiu ponuku kúp Z PRAHY NA KOLE - SEVEROVÝCHOD najlacnejšie v overenom obchode s dopravou zadarmo do 24h cez NajNakup.sk Z Prahy na kole - severovýchod ; Mapa ze série 5 cyklomap nejbližšího okolí Prahy v měřítku 1 : 60 000 zobrazuje všechny schválen...SOUVISEJÍCÍ KNIHY