Město čarodějů

Město čarodějů - Jiří Mazurek | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Mazurek
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Město čarodějů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Město čarodějů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Mazurek. Číst Město čarodějů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mladík Syr'dan přijíždí do bájného Averot'hu jako divák na turnaj čarodějů. Městu vládne Rada čarodějů, Ka'tan, a Mág vládnoucí mocí, které se nic na světě nevyrovná. Syr'dan ještě netuší, že v Averot'hu nalezne kromě zábavy také lásku, nenávist a možná i smrt. Z nebe se jako supi snášejí Ka'tani a unášejí lidské oběti, zatímco jejich vůdce, zrádný Spálený čaroděj, intrikuje proti lidem i králi. A samotný Mág vyzve Syr'dana na souboj, v němž může zůstat naživu jen vítěz. Jiří Mazurek (1974) patří k nové generaci spisovatelů české fantastiky, přičemž za relativně krátkou dobu publikoval množství kvalitních povídek. V časopise Ikarie mu vychází především science fiction (Živé barvy, Mrakodrap, Coaldový důl aj.), v Pevnosti zase fantasy (Oči Mag'rebu, Vyzvědač). Kromě toho je také autorem sci-fi příběhu pro mládež Želes (2007) a dvou rytířských fantasy románů Legenda o Rennardovi (2009) a Legenda o Garonně (2009; Cena Karla Čapka), které vyšly pod hlavičkou Edice Pevnost.


... Město čarodějů Terezy Janišové a Sextánka Viléma Neubauera ... Chovatelská stanice Erillian ... . Vydání těchto knih se od sebe liší asi o 80 let a zdánlivě nemůže být nic rozdílnějšího než život Stáni, zhruba šestnácti či sedmnáctileté studentky jednoho pražského prvorepublikového lycea a Kiary, stejně staré studentky Univerzity magie. Město čarodějů book. Read 18 reviews from the world's largest community for readers. Mocné město Erilian řídí Velká rada čarodějů a není vů ... Miloň Čepelka čte z knihy ERILIAN - Město čarodějů - YouTube ... . Mocné město Erilian řídí Velká rada čarodějů a není vůbec jednoduché... Erilian: Město čarodějů - audiokniha obsahuje dobrodružný fantasy příběh, jehož autorkou je Tereza Janišová. Čte Jiří Klem, Lucie Fiona Šternerová. Dobrodružn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY