Včelařit jako včela: jak včelařit s respektem vůči včelám

Včelařit jako včela: jak včelařit s respektem vůči včelám - Roman Linhart | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Roman Linhart
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Včelařit jako včela: jak včelařit s respektem vůči včelám.pdf


Chcete si knihu přečíst?Včelařit jako včela: jak včelařit s respektem vůči včelám ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Roman Linhart. Číst Včelařit jako včela: jak včelařit s respektem vůči včelám Online je nyní tak snadné!

POPIS


Druhý díl dvoudílné série se zabývá včelstvy jako biologickými celky. Podrobně popisuje ekologické požadavky včelstev, dutinu stromu jako jejich přirozené prostředí a přibližuje přirozenou dynamiku včelího díla. Úvodní teoretická část umožňuje kultivaci názoru v oblasti úlové otázky, optimalizace technologií včelaření i prevence chorob včelího plodu. Autor razí názor, že je třeba přejít od pracného a násilného včelaření nástavkového k přirozenému včelaření modulovému. Kniha vyvrací mnohé tradiční názory a graduje podrobnými nákresy efektivních, biologicky optimálních a téměř bezpracných technologií chovu včel.


...řit jako včela: jak včelařit s respektem vůči včelám ... Myslet jako včela - Včelařské potřeby Ještěd ... . Roman Linhart ... Včelařit jako včela Autor: Linhart, Roman Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020452108 ISBN: 978-80-204-5210-8 Popis: 1× kniha, vázaná, 296 stran, česky Rozměry: 13,9 × 20,6 cm ... Kniha: Včelařit jako včela -- Jak včelařit s respektem vůči včelám - Roman Linhart. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výde ... Včelařit jako včela - Jak včelařit s respektem vůči včelám ... ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... (jak včelařit s respektem vůči včelám) Včelařit jako včela - Jak včelařit s respektem vůči včelám ... jak včelařit s respektem vůči včelám Druhý díl dvoudílné série se zabývá včelstvy jako biologickými celky. Podrobně popisuje ekologické požadavky včelstev, dutinu stromu jako jejich přirozené prostředí a přibližuje přiroze...SOUVISEJÍCÍ KNIHY