Myši: Každému jednou dojde trpělivost

Myši: Každému jednou dojde trpělivost - Gordon Reece | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Gordon Reece
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Myši: Každému jednou dojde trpělivost.pdf


Chcete si knihu přečíst?Myši: Každému jednou dojde trpělivost ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gordon Reece. Číst Myši: Každému jednou dojde trpělivost Online je nyní tak snadné!

POPIS


Šestnáctiletá Shelley a její matka jsou jako šedé myšky – nervózní, plaché a přeochotné. Je snadné je využít a zneužít, což si dobře uvědomoval otec Shelley i její spolužačky ze střední. Právě před nimi uprchnou matka s dcerou do nového domova na venkovské samotě, kde obě nečekaně rozkvetou a svět se zdá konečně snesitelným místem.Nově nabytý klid však záhy naruší lupič, který se jedné noci vloupe do domu. Shelley se probudí, slyší, jak vržou schody, a v následujících mrazivých minutách se její život obrátí vzhůru nohama. Moc dobře totiž ví, že když už se kočka dostane do myší díry, neodejde bez kořisti... Gordon Reece (*1963) se narodil v Anglii. Vystudoval anglickou literaturu v Oxfordu. Šest let pobýval ve Španělsku, kde také publikoval. Nyní žije v Austrálii. Píše pro mládež a věnuje se tvorbě komiksů. Psychologický thriller Myši je jeho prvním rozsáhlejším dílem, které vzbudilo velký ohlas v mnoha zemích.


...niha Myši - Každému jednou dojde trpělivost Přidat komentář ... Myši - všechna vydání | Databáze knih ... ... Kniha: Myši (Gordon Reece) | Martinus ... niha Myši - Každému jednou dojde trpělivost Přidat komentář. Landys. 30. dubna. No to byla nuda. Mozna, ze kdyby mi bylo o 15 let min, tak me to bude bavit. ... Myši Každému jednou dojde trpělivost. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářsk...SOUVISEJÍCÍ KNIHY