Na procházce ve vlaku

Na procházce ve vlaku - Radek Malý | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Radek Malý
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Na procházce ve vlaku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Na procházce ve vlaku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radek Malý. Číst Na procházce ve vlaku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Rýmovaný příběh o dětech, které se během cesty za pratetou vydají na průzkum vlaku, seznámí čtenáře se vším, co s cestováním ve vlaku souvisí od nákupu jízdenek až po jídelní vůz. Čtenáři se dozvědí, kdo „za pomoci tlačítek a páček řídí celý tenhle skvělý vláček“, že v první třídě „sedí tiší cestující v rudém plyši“, a těsně před cílovou stanicí objeví „záchod, ze kterého duní divný rachot“. Text Radka Malého je plný vtipu i milé ironie, ilustrace Terezy Korecké Vostradovské zase obrazových mikropříběhů. Podlouhlý tvar leporela, připomínající vlak už sám od sebe, je ještě zvýrazněn výseky, které z první stránky vytvářejí lokomotivu a z dalších vagónky.


...ázce ve vlaku Autor: Malý, Radek Nakladatel: Běžíliška EAN: 9788090705241 ISBN: 978-80-907052-4-1 Popis: 1× kniha, skládaná, 16 stran, česky Rozměry: 24 × 16 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Na procházce ve vlaku bazar | Databáze knih ... . vydání) Na procházce ve vlaku Rýmovaný příběh o dětech, které se během cesty za pratetou vydají na průzkum vlaku, seznámí čtenáře se vším, co s cestováním ve vlaku souvisí od nákupu jízdenek až po jídelní vůz. Čtenáři se dozvědí, kdo „za pomoci tlačítek a páček řídí celý tenhle skvělý vláček", že v ... Nakladatelství Běžíliška: Na procházce ve vlaku (Hravé leporelo o cesto ... nakladatelství Běžíliška - připravujeme ... . Čtenáři se dozvědí, kdo „za pomoci tlačítek a páček řídí celý tenhle skvělý vláček", že v ... Nakladatelství Běžíliška: Na procházce ve vlaku (Hravé leporelo o cestování vlakem se stránkami ve tvaru vagónků a maš...SOUVISEJÍCÍ KNIHY