Pohlavní sklony v pořádku?

Pohlavní sklony v pořádku? - Radim Kopáč, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Radim Kopáč,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pohlavní sklony v pořádku?.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pohlavní sklony v pořádku? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radim Kopáč,. Číst Pohlavní sklony v pořádku? Online je nyní tak snadné!

POPIS


Název této publikace je záměrným odkazem. Jestliže jsme jednu z kapitol studie Zůstaňtež tudíž tajemstvím…, publikované v roce 2010, pojmenovali právě tak, přebíráme tentýž název pro nynější práci z jediného důvodu: jde o spojité nádoby, o dvě strany téže mince, o knihy, jejichž ústřední téma je jedno. A sice erotika, jak se projevovala v českém prostředí v porevolučním dvacetiletí v kontaktu s různými druhy uměn, od literatury původní, přes výtvarné umění, komiks, fotografii, film, divadlo či hudbu, po literaturu překladovou. A nejen v kontaktu s uměnami, ale i relevantními vědami: právě tímto směrem míří příspěvky, pohybující se v rámci sociologie, sexuologie, psychologie (zejména v souvislosti se zobrazováním sexu a nahoty na internetu), potažmo kulturologie.


... ... Pohlavní sklony v pořádku? | MALL.CZ ... ... Pohlavní sklony v pořádku? - Radim Kopáč, Josef Schwarz ... ... této publikace je záměrným odkazem. Jestliže jsme jednu z kapitol studie Zůstaňtež tudíž tajemstvím…, publikované v roce 2010, pojmenovali právě tak, přebíráme tentýž název pro nynější práci z jediného důvodu: jde o spojité nádoby, o dvě s...SOUVISEJÍCÍ KNIHY