1000 hebrejských slovíček: Ilustrovaný slovník

1000 hebrejských slovíček: Ilustrovaný slovník - Efrat Barlev | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Efrat Barlev
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
1000 hebrejských slovíček: Ilustrovaný slovník.pdf


Chcete si knihu přečíst?1000 hebrejských slovíček: Ilustrovaný slovník ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Efrat Barlev. Číst 1000 hebrejských slovíček: Ilustrovaný slovník Online je nyní tak snadné!

POPIS


Praktická knížka se stane dobrým pomocníkem při učení a procvičování hebrejských slovíček. Na veselých obrázcích, jež znázorňují běžné životní situace, najdete názvy věcí, se kterými se denně setkáváte. Každý tematický celek je pak doplněn jednoduchými frázemi ze života, které můžete potřebovat. V závěru knihy se nachází souhrnný česko-hebrejský slovník a několik poznámek k hebrejskému písmu a gramatice.


...000 hebrejských slovíček -- Ilustrovaný slovník - Efrat Barlev ... 1000 italských slovíček - Ilustrovaný slovník ... ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... (ilustrovaný slovník) Další popis 1000 hebrejských slovíček Ilustrovaný slovník Efrat Barlev. 5,0 ( 1) Učte se slovíčka pomocí veselých obrázků! Praktická knížka se stane dobrým pomocníkem při učení a procvičování hebrejských slovíček. Na veselých obrázcích, jež znázorňují běžné životní s ... 1000 novořeckých slovíček. Ilustrovaný slovník - Pavla ... ... . Na veselých obrázcích, jež znázorňují běžné životní situace, najdete názvy věcí, se kterými se denně ... 1000 hebrejských slovíček: Ilustrovaný slovník Efrat Barlev Nakladatel: Edika 2019 1000 hebrejských slovíček Ilustrovaný slovník. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY