Růže pro Plúta: Bohatství, krize a transformace v konstelacích

Růže pro Plúta: Bohatství, krize a transformace v konstelacích - Jan Bílý | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Bílý
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Růže pro Plúta: Bohatství, krize a transformace v konstelacích.pdf


Chcete si knihu přečíst?Růže pro Plúta: Bohatství, krize a transformace v konstelacích ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Bílý. Číst Růže pro Plúta: Bohatství, krize a transformace v konstelacích Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha Růže pro Plúta je o proměně. O té, která se vkrádá do našeho vědomí a mění je, o té, kterou sdílíme s přáteli a se všemi lidmi, s nimiž se setkáváme a kterých je stále víc. O proměně, která zrychluje naše učení, prohlubuje naši schopnost přijmout to, co je, která nás vede za hranice donedávna nepředstavitelného a nemyslitelného. Začínáme tušit, že bez této proměny pro nás není budoucnost. Jsme jako housenky, které se buď probudí do motýlího života, nebo se neprobudí vůbec.


...: Růže pro Plúta -- Bohatství, krize a transformace v konstelacích - Jan Bílý Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Kniha Drahokamy Box: Komplet PDF ... . Začínáme tušit, že bez této proměny pro nás není budoucnost. Jsme jako housenky, které se buď probudí do motýlího života, nebo se neprobudí vůbec. (bohatství, krize a transformace v konstelacích) Růže pro Plúta: Bohatství, krize a transformace v konstelacích. Jan Bílý Nakladatel: ... Kniha Růže pro Plúta je o proměně. O té, která se vkrádá do našeho vědomí a mění je, o té, kterou sdílíme ... Jan Bílý: Růže pro Plúta - Bohatství, krize a transformace ... ... . Jan Bílý Nakladatel: ... Kniha Růže pro Plúta je o proměně. O té, která se vkrádá do našeho vědomí a mění je, o té, kterou sdílíme s přáteli a se všemi lidmi, s nimiž se setkáváme a kterých je stále víc. ... Růže pro Plúta Bohatství, krize a ... Růže pro Plút...SOUVISEJÍCÍ KNIHY