World of Warcraft - Ashbringer

World of Warcraft - Ashbringer - Ludo Lullabi, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ludo Lullabi,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
World of Warcraft - Ashbringer.pdf


Chcete si knihu přečíst?World of Warcraft - Ashbringer ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ludo Lullabi,. Číst World of Warcraft - Ashbringer Online je nyní tak snadné!

POPIS


Království Loraeronu si snad ani na jeden rok neodpočine. Když zrovna lidé nevyhlásí válku orkům, tak jsou to šiky nemrtvých, které roznášejí na prohnilých kopytech lidská města anebo tajemná partička bytostí z jiné dimenze, kteří nechtějí nic menšího, než převzít vládu nad světem. Válka není složena jen z odletujících hlav - válku dělají lidé. A právě osudům rytířů Řádu Stříbrné ruky, který se rozpadá na Bělostný úsvit a Šarlatové křižáky, se věnuje kniha World of Wacraft: Ashbringer. Všechno, co jste kdy chtěli vědět o osudu Azerothu se v ní dočtete. Však za ní také stojí odborníci na slovo vzatí! Scénář napsal Micky Neilson z Blizzard Entertainment a za ilustrace jsou zodpovědní Ludo Lullabi (Lanfeust Quest, World of Warcraft Book One) a Tony Washington.


...ger was the subject of intense rumors and speculation during the early years of World of Warcraft ... Books similar to World of Warcraft: Ashbringer ... .At launch, the only mention of the weapon's existence was by Caretaker Alen.This, combined with a datamined Ashbringer from the game's files, created rumors among players that there was a secret quest to obtain it. Ashbringer has been subject to intense speculation since the release of World of Warcraft.Rumors have been fueled by data-mined graphics and item statistics, as well as NPCs alluding to ... Corrupted Ashbringer - Item - World of Warcraft ... .Rumors have been fueled by data-mined graphics and item statistics, as well as NPCs alluding to its existence.. At the launch of the World of Warcraft, the only reference to Ashbringer by name was made by Caretaker Alen.It was hinted at further with the introduction of Dire Maul. World of Warcraft Comic As the Lich King's plague of undeath ravages the human kingdom of Lordaeron, hidden away, a mighty blade ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY