Školství - věc (ne)veřejná: Názory veřejnosti na školu a vzdělání

Školství - věc (ne)veřejná: Názory veřejnosti na školu a vzdělání - Karel Černý, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Karel Černý,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Školství - věc (ne)veřejná: Názory veřejnosti na školu a vzdělání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Školství - věc (ne)veřejná: Názory veřejnosti na školu a vzdělání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Černý,. Číst Školství - věc (ne)veřejná: Názory veřejnosti na školu a vzdělání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace čtenářům přináší výsledky analýz názorů a postojů české veřejnosti ke školství a vzdělávání včetně názorů na jeho vývoj, reformy a současné problémy. Pozornost je věnována zejména a) názorům na stav současného školství, jeho vývoj a roli aktérů, kteří do podoby vzdělávání zasahují; b) vztahu ke vzdělávání, vzdělanostním aspiracím a preferované vzdělávací dráze; c) pohledům na funkce a problémy současné školy, ale i názorům na podobu ideální školy budoucnosti; d) názory na spravedlivost vzdělávání; e) názorům na školní kurikulum, důležitost jednotlivých předmětů a kompetencí; f) postoje k testování žáků (včetně otázky nové maturity); g) obrazu učitele v očích české veřejnosti. Výsledky jsou založeny na rozsáhlém reprezentativním sociologickém výzkumu dospělé české veřejnosti s důrazem na pohled rodičů.


...í - věc (ne)veřejná: Názory veřejnosti na školu a vzdělání Karel Černý, David Greger, Martin Chvál, Eliška Walterová Get this from a library! Školství - věc (ne)veřejná : názory veřejnosti na školu a vzdělávání ... Školství - věc (ne)veřejná? - Eliška Walterová a kol ... ... . [Eliška Walterová;] Kniha: Školství - věc (ne)veřejná - Eliška Walterová; kolektiv. ... (názory veřejnosti na školu a vzdělávání) ... 4.2 Mají opravdu všechny děti stejnou šanci získat vzdělání, jaké si přejí, nebojsou některé skupiny znevýhodněny? 4.3 Názory českých rodičů a veřejnosti na časné rozdělování žáků ... Request PDF | On Dec 25, 2010, Eliška Walterová and others published Školství - věc (ne)veřejná? Názory veřejnosti na školu a vzdělávání. | F ... Školství - věc (ne)veřejná? Názory veřejnosti na školu a ... ... .3 Názory českých rodičů a veřejnosti na časné rozdělování žáků ... Request PDF | On Dec 25, 2010, Eliška Walterová and others published Školství - věc (ne)veřejná? Názory veřejnosti na školu a vzdělávání. | Find, read and cite all the research you .....SOUVISEJÍCÍ KNIHY