Ekonomika turismu: Turismus České republiky

Ekonomika turismu: Turismus České republiky - Monika Palatková, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Monika Palatková,
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Ekonomika turismu: Turismus České republiky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ekonomika turismu: Turismus České republiky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Monika Palatková,. Číst Ekonomika turismu: Turismus České republiky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na trhu ojedinělá publikace se zaměřuje na turismus v ekonomických souvislostech. Publikace je určena studentům vysokých a středních škol zaměřených na turismus a institucím zabývajícím se jeho rozvojem na národní, regionální a lokální úrovni. První část publikace se zabývá obecnými základy turismu, zahrnujícími mimo jiné jeho typologii a terminologii. Značná pozornost je věnována i teorii trhu turismu, tedy nabídce a poptávce i ceně v turismu. Další část knihy pojednává o statistickém monitoringu turismu v České republice a zejména o analýze vlivů turismu na národní ekonomiku se zaměřením na ekonomiku České republiky a jejich vyhodnocení pomocí platební bilance a satelitního účtu. V publikaci jsou dále řešeny základní charakteristiky vývoje a současného stavu turismu České republiky se zaměřením na aktivní, pasivní a domácí turismus a spotřební chování účastníků turismu. Autorky se zabývají též organizační a řídicí strukturou turismu České republiky a stručně i pro blematikou vlivu členství České republiky v EU na rozvoj turismu.


...Vývoj turismu České republiky v letech 1993-2004 158 10 ... Ekonomika turismu. Turismus České republiky - Palatková ... ... .2.3 Vývoj turismu České republiky po roce 2004 159 10.3 Nabídka destinace Česká republika 161 10.3.1 Primární nabídka destinace Česká republika 161 10.3.2 Sekundární nabídka destinace Česká republika 163 10.4 Shrnutí a úkoly 165 11. Pasivní turismus České ... turismu. Ekonomika. Turismus České republiky. vymezení a fungování trhu turismu. přístupy k hodnocení významu a vlivu turismu. nově ... Ekonomika turismu - Turismus České republiky | MALL.CZ ... . přístupy k hodnocení významu a vlivu turismu. nově . konkurenceschopnost destinací turismu. produkt a partnerství v turismu. 2., aktualizované a rozšířené vydání ... Ekonomika turismu Turismus České republiky. Palatková Monika, Zichová Jitka. Tištěná kniha. Brožovaná vazba. Titul doprodán. Prolistovat knihu Ukázky z E-knihy. Na trhu ojedinělá publikace se zaměřuje ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY