Můj příběh – 9.58: Nejrychlejší muž světa

Můj příběh – 9.58: Nejrychlejší muž světa - Usain Bolt | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Usain Bolt
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Můj příběh – 9.58: Nejrychlejší muž světa.pdf


Chcete si knihu přečíst?Můj příběh – 9.58: Nejrychlejší muž světa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Usain Bolt. Číst Můj příběh – 9.58: Nejrychlejší muž světa Online je nyní tak snadné!

POPIS


Výpravná publikace se stovkami fotografií. Osm dní … tři zlaté medaile … tři světové rekordy … zpráva o nejrychlejším sprinterovi všech dob ohromila celou planetu. "Usain Bolt - nejrychlejší člověk na světě. Tohle mě vážně nikdy neomrzí poslouchat," libuje si trojnásobný olympijský vítěz v úvodu jedné z nejlepších sportovních knih, jaká v poslední době vyšla. Výpravnou knihu "MŮJ PŘÍBĚH: 9.58" dal Bolt dohromady v uplynulých dvou letech spolu s legendou britské sportovní žurnalistiky Shaunem Custisem. A jejich společné dílo dobře ilustruje, proč je jamajský šampion jedním z nejsympatičtějších lidí mezi světovou sportovní špičkou. Exkluzívní publikace plná fotografií přináší ojedinělé pohledy do zákulisí světového sportu a je doplněna názory a vzpomínkami klíčových lidí sprinterova života. Bolt otvírá své memoáry vtipnou úvahou o tom, že uběhnout sto metrů za devět vteřin a 58 setin skutečně není samo sebou. "Na světě žije asi 6,8 miliardy lidí. Ale říká se, že od počátku lidstva nás bylo už 107 miliard. Neexistuje skvělejší pocit než vědět, že jsem z nich všech nejrychlejší," píše Bolt. Od člověka, jako je on, to ale vůbec nezní nafoukaně. Vždyť každý, kdo viděl jeho uvolněné vítězné gesto nebo vítězný olympijský běh s rozvázanou tkaničkou, nabude nutně dojmu, že tento černý dlouhán má talent od přírody a vůbec na nic si nehraje. "Běhání je pro mě snadné," konstatuje Bolt a vypráví svůj příběh od jamajské chatrče po pekingské zlato, příběh plný vítězství a pádů (byť vítězství bylo víc), houževnatosti a vůle něco obětovat pro to, aby se člověk dostal na absolutní vrchol. Vážné pasáže, kterou mohou být inspirací pro každého, koho sport baví, autoři dovedně střídají s uvolněným vyprávěním - například o tom, proč si Bolt kupuje jen černá auta, anebo o tom, jak při stěhování poztrácel některé své mistrovské medaile. Fakt, že MŮJ PŘÍBĚH není žádnou sportovní rychlokvaškou, podtrhují i příznivé zahraniční recenze, vyzdvihující fakt, že dosud málokomu se podařilo v knižní podobě zachytit duši a přemýšlení špičkového sportovce tak důkladně a podrobně. "Věřím, že můžu ještě zrychlit," píše muž, který i přes svou nehranou obyčejnost aspiruje na to stát se největším atletem všech dob. "Myslím, že můžu zaběhnout stovku za 9,4. Nedá se říct, kdy a kde, ale většinou zazářím na velkých soutěžích, protože ty beru opravdu vážně. Tady už jde o hodně a já nikomu nedovolím, aby mě připravil o titul. Nejspíš k tomu tedy dojde v roce 2011 na Mistrovství světa v Koreji, nebo na londýnské Olympiádě v roce 2012. Dostat se z 9,58 na 9,4 bude znamenat tvrdou dřinu - bude to muset být perfektní závod hned od startu, musím vyrazit z bloků, být naprosto soustředěný na cíl a udržet si formu až do konce."


...í než blesk - Můj životopis 2014 Můj příběh - 9 ... Knihy se štítkem běh | ČBDB.cz ... .58, nejrychlejší muž světa 2011 Kniha Můj příběh - 9.58, nejrychlejší muž světa je v Můj příběh - 9.58: Nejrychlejší muž světa Usain Bolt Nakladatel: Nakladatelství 65. pole 2011 Světový rekordman se v květnu 2011 opět ukáže na Zlaté tretře Ostrava, kde tuto knihu osobně pokřtí a podpoří její prodej. Až dočtete jeho knihu, uvidíte, že možná začnete běhat i Vy! (můj příběh : 9.58 - nejrychlejší muž světa) Můj příběh 9.58 Po ... LiStOVáNí - Můj příběh 9.58 ... .58 - nejrychlejší muž světa) Můj příběh 9.58 Podnázov Nejrychlejší muž světa EAN/ISBN 9788087506011 Forma Tvrdá, s prebalom, lesklá Autor Usain Bolt; Shaun Custis Druh tovaru Kniha Rok vydania 2011/05 Rozsah 288 Rozmer 199×250×25 Hmotnosť 1,18 Stav Rozobraté Sadzba DPH 10% Zľava 25% U...SOUVISEJÍCÍ KNIHY