Válečné roky

Válečné roky - Lubomír Úlehla | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Lubomír Úlehla
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Válečné roky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Válečné roky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lubomír Úlehla. Číst Válečné roky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Válečné vzpomínky důstojníka letectva Lubomíra Úlehly, jednoho z těch, kteří odešli bojovat do Anglie proti fašismu. V RAF létal na Wellingtonu jako přední střelec, a v roce 1943 přešel k letectvu Svobodné Francie, kde absolvoval stíhací výcvik, aby následně bojoval na P-40 a P-47 Thunderboltu… Kniha je cenná také tím, že obsáhle a přesně popisuje běžný „všední“ vojenský život, se všemi radostmi i svízelemi.


... na kanále Filmy v češtině, který zprostředkovává přístup k filmům s českým dabingem zdarma ... Válečné filmy - YouTube ... . Všechny filmy na tomto kanále jsou náležitě licencovány d... Sign in to like videos, comment, and subscribe. Sign in. Watch Queue Queue 141 videos Play all Válečné Ruda Musil; Zločin v dívčí škole | celý film | Česká filmová klasika - Duration: 1:45:50. Česká filmová klasika 142,552 views. 1:45:50 ... Válečné roky Lubomír Úlehla . Anotace vydavatele: Poctivě a bez příkras zachycený ... Válečné roky - Webnode ... . 1:45:50 ... Válečné roky Lubomír Úlehla . Anotace vydavatele: Poctivě a bez příkras zachycený válečný život Lubomíra Úlehly, jednoho z těch, kteří odešli bojovat do Anglie proti fašismu. V RAF byl předním střelcem na Wellingtonu, v roce 1943 přešel k letectvu Svobodné Francie, kde absolvoval stíhací výcvik, aby následně...SOUVISEJÍCÍ KNIHY