Smrt kriminalisty

Smrt kriminalisty - Phyllis Dorothy Jamesová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Phyllis Dorothy Jamesová
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Smrt kriminalisty.pdf


Chcete si knihu přečíst?Smrt kriminalisty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Phyllis Dorothy Jamesová. Číst Smrt kriminalisty Online je nyní tak snadné!

POPIS


V poli nedaleko anglického Muddingtonu je nalezena uškrcená mladá dívka a vzápětí je zavražděn doktor Lorrimer, jeden z laborantů proslulé Hoggattovy laboratoře, která zkoumá stopy z místa činu. Souvisí Lorrimerova smrt s jeho prací, nebo je třeba motiv hledat spíše v jeho osobním životě? Než inspektor Dalgliesh případ vyřeší, dostane na tucet podob Lorrimerovy osobnosti, na tucet motivů i podezřelých.


...minalisty P.D. James. V poli nedaleko anglického Muddingtonu je nalezena uškrcená mladá dívka a vzápětí je zavražděn doktor Lorrimer, jeden z laborantů proslulé Hoggattovy laboratoře, která zkoumá stopy z místa činu ... SMRT Trains - Wikipedia ... . Souvisí Lorrimerova smrt s jeho prací, nebo je třeba motiv hledat spíše v jeho osobním životě? Smrt kriminalisty 249,-218,-Není dostupné Smrt kriminalisty V poli nedaleko anglického Muddingtonu je nalezena uškrcená mladá dívka a vzápětí je zavražděn doktor Lorrimer, jeden z laborantů proslulé Hoggatovy laboratoře, která zkoumá stopy z místa činu. Kniha Smrt kriminalisty Přidat komentář. Smartis. 02.12.2019. Mnoho postav, mnoho životních cest propleteno dohromady a až na konci se čtenář dozví, co ještě o některé nevěděl a tedy i ... Smrt kriminalisty od 214 Kč - Heureka.cz ... . Kniha Smrt kriminalisty Přidat komentář. Smartis. 02.12.2019. Mnoho postav, mnoho životních cest propleteno dohromady a až na konci se čtenář dozví, co ještě o některé nevěděl a tedy i...SOUVISEJÍCÍ KNIHY