O povaze jevů: Úvod do současné fenomenologie ve Francii

O povaze jevů: Úvod do současné fenomenologie ve Francii - Karel Novotný | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Karel Novotný
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
O povaze jevů: Úvod do současné fenomenologie ve Francii.pdf


Chcete si knihu přečíst?O povaze jevů: Úvod do současné fenomenologie ve Francii ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Novotný. Číst O povaze jevů: Úvod do současné fenomenologie ve Francii Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha je líčením příběhu fenomenologických diferencí týkajících se povahy jevů. A to, jak již název naznačuje, především v rámci nové francouzské fenomenologie. Autor detailně analyzuje fenomenologické koncepce Maurice Merleau-Pontyho, Michela Henryho, Emmanuela Lévinase, Marca Richira a Jean-Luca Mariona. Doplňkem knihy je, již dříve vydaná, antologie textů současné francouzské fenomenologie "Co je fenomén?" (Pavel Mervart, 2010).


...e jevů: Úvod do současné fenomenologie ve Francii ... Proč školství a jeho aktéři selhávají. Kognitivní krajiny ... ... . Karel Novotný ... O povaze jevů Autor: Novotný, Karel Nakladatel: Pavel Mervart EAN: 9788087378649 ISBN: 978-80-87378-64-9 Popis: 1× kniha, brožovaná, 420 stran, česky Rozměry: 13,5 × 20 cm Rok vydání: ... > O povaze jevů ×-12% sleva. Kniha ... (Pavel Mervart, 2010). (úvod do současné fenomenologie ve Francii) Předmětná hesla Fenomenologie Francouzská filozofie - 20.-21. stol. jev (filozofie) Kniha je zařazena v kate ... PUBLICATIONS - oskf.flu.cas.cz ... .-21. stol. jev (filozofie) Kniha je zařazena v kategoriích Naučná literatura > Filozofie > Francouzská filozofie Katalog ... O pOvaze jevů Mám radost, vzpomínám na její úsměv, slyším šumění větru, vní- ... nýbrž především úvod do současné fenomenologie ve Francii, nemůžeme se obejít bez cha­ ... šíme se o úvod do současné fenomenologie. A pak, myslet nez...SOUVISEJÍCÍ KNIHY