Liberecko z nebe / Liberec Region From Heaven

Liberecko z nebe / Liberec Region From Heaven - Martina Grznárová, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Martina Grznárová,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Liberecko z nebe / Liberec Region From Heaven.pdf


Chcete si knihu přečíst?Liberecko z nebe / Liberec Region From Heaven ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martina Grznárová,. Číst Liberecko z nebe / Liberec Region From Heaven Online je nyní tak snadné!

POPIS


Liberecký kraj je převážně hornatý s nejvyšší horou Ještěd, na jejímž vrcholu se nachází stejnojmenný hotel s televizním vysílačem od českého architekta Karla Hubáčka. Ještěd vám také nabídne úchvatné výhledy do okolí. Za pěkného počasí dohlédnete nejen na nedaleké Jizerské hory, Liberec, ale také až do Krkonoš. Liberecký kraj je bohatý také svou historií, nyní si můžete prohlédnout výšky zámek Frýdlant, Lemberk, Sychrov, hrad Grabštejn, malebné vesničky a jejich skrytá zákoutí, dominantní kostely i chrámy, historické vilky, řadu rozhleden i kouzelných přírodních scenérií.Nyní i vy můžete pomyslně brouzdat v nebesích nad tímto regionem listováním v knize. Na leteckých fotografiích najdete určitě mnoho míst, které možná dobře znáte, ale nyní se na tyto místa můžete podívat doslova "s nadhledem".


...ko z nebe - Milan Paprčka, Martina Grznárová ... Liberecky kraj | Sleviste.cz ... . Liberecký kraj je převážně hornatý s nejvyšší horou Ještěd, na jejímž vrcholu se nachází stejnojmenný hotel s televizním vysílačem od českého architekta Karla Hubáčka. Ještěd vám také nabídne úchvatné výhledy do okolí. Portaro - Webový katalog knihovny. Knihovna postupně obnovuje svůj provoz. V běžné provozní době lze v přízemí ústřední budovy vracet knihy a jiné vypůjčené dokumenty v samoobslužném automatu. Liberecko z nebe / Liberec Region From Heaven ... Milan Paprčka | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . Liberecko z nebe / Liberec Region From Heaven Autor: Grznárová, Martina a Paprčka, Milan Nakladatel: CBS nakladatelství EAN: 9788088259350 ISBN: 978-80-88259-35- Popis: 1× kniha, vázaná, 144 stran, česky, anglicky Rozměry: 25,2 × 17,2 cm Rok vydání: 2019 (...SOUVISEJÍCÍ KNIHY