Listy z Brabantska a Flander

Listy z Brabantska a Flander - Ivo Šebestík | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ivo Šebestík
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Listy z Brabantska a Flander.pdf


Chcete si knihu přečíst?Listy z Brabantska a Flander ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivo Šebestík. Číst Listy z Brabantska a Flander Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha historika a publicisty Iva Šebestíka Listy z Brabantska a Flander je souborem fejetonů, které na sebe plynule navazují a doplňují se. Exaktní fakta (ale i barvité, leckdy pikantní zkazky) o Čechám blízkém, leč spíše neznámém kraji, který se nám v současnosti bohužel redukuje na Brusel a splývá tak se sídlem Evropské unie, jsou vyprávěna volným esejistickým stylem. Autor přistupuje osobně k žánru cestopisu, sám je čtenářovým průvodcem; průvodcem, který se naštěstí příliš netlačí nad popisovanou věc, přesto průvodcem s osobitým viděním: v současných městech a kraji vidí historické události, které neovlivňovaly zdaleka jen tento výsek Evropy, ale někdy i celý svět.


...Koupit eknihu. Kniha historika a publicisty Iva Šebestíka Listy z Brabantska a Flander je souborem fejetonů, které na sebe plynule navazují a doplňují se ... Ivo Šebestík | životopis, informace o spisovateli | ČBDB.cz ... . Exaktní fakta (ale i barvité, leckdy pikantní zkazky) o Čechám blízkém, leč spíše neznámém kraji, který se nám v současnosti bohužel redukuje na Brusel a splývá tak se sídlem Evropské unie, jsou vyp rávěna ... Stropnického tituly jsou ale zaměřené opět spíše na hrdinu samotného a jsou blíže k zábavné literatuře, kterou Listy z Brabantska a Flander skutečně nejsou, přestože zábavné i literaturou jsou… Kniha vázaná,NOVÁ. Listy z Brabantska a Flander Autor: Šebestík, Ivo Nakladatel: Nakladatelství Mise EAN: 9788025487846 ISBN: 978-80-254-8784-6 Popis: 1× kniha, vázaná, 18 ... Management - Základy, moderní manažerské přístupy ... ... . Listy z Brabantska a Flander Autor: Šebestík, Ivo Nakladatel: Nakladatelství Mise EAN: 9788025487846 ISBN: 978-80-254-8784-6 Popis: 1× kniha, vázaná, 180 stran, česky Rozměry: 20 × 20 cm Rok vydání: 2011...SOUVISEJÍCÍ KNIHY