Astrologická znamení

Astrologická znamení - Miroslava Holoubková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Miroslava Holoubková
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Astrologická znamení.pdf


Chcete si knihu přečíst?Astrologická znamení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslava Holoubková. Číst Astrologická znamení Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha "Astrologická znamení" vás seznámí s charakteristickými povahovými rysy jednotlivých znamení, která dnes známe pod názvy Beran, Býk, Blíženci, Rak, Lev, Panna, Váhy, Štír, Střelec, Kozoroh, Vodnář a Ryby, a je psána tak, abyste se v jednotlivých znameních snadno orientovali.Kniha vám dále poskytne důležité informace o vás samotných, ale nejen o vás, také o vašich partnerech, dětech, sourozencích, rodičích i dalších lidech, bude-li vás jejich povahové založení zajímat.Může být také užitečným pomocníkem každé rodiny, protože v každé rodině se nacházejí lidé různých povahových založení, jejichž snahou by mělo být dobře se navzájem pochopit.


... zvěrokruhu Znamení, ve kterém stojí Slunce v době narození, je hlavní sluneční znamení ... Znamení zvěrokruhu - vnitřní logika - Horoskop od astrologa ... . Toto znamení představuje základní povahové rysy člověka, jeho předpoklady a potenciál. Povaha člověka je současně ovlivněna dalšími znameními, ve kterých stojí jeho další planety: Luna, Merkur, Venuše a Mars. Babylónští kněží-astrologové jsou považováni za první, kdo rozdělili roční pouť Slunce zvěrokruhem mezi dvanáct souhvězdí, či spíše astrologická znamení po 30°. Je jim připisováno také sestavení prvních horoskopů. Nejstarší dochovaný horoskop je di ... Znamení zvěrokruhu, Sluneční znamení | Najdise.cz ... . Je jim připisováno také sestavení prvních horoskopů. Nejstarší dochovaný horoskop je diagram z r. 410 př. n. l. Jedná se o horoskop syna babylónského panovníka Šuma Usa, který se narodil 29 ... Druhy zvěrokruhu. Rozlišuje se: zvěrokruh tropický, tvořený dvanácti znameními zvěrokruhu od jarního bodu, počínaje Beranem, s nimiž pracuje ast...SOUVISEJÍCÍ KNIHY