Život mezi otázkou a odpovědí

Život mezi otázkou a odpovědí - Katarína Šegátová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Katarína Šegátová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Život mezi otázkou a odpovědí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Život mezi otázkou a odpovědí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Katarína Šegátová. Číst Život mezi otázkou a odpovědí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Během své letité praxe astroložky a mentorky autorka zaznamenala nejčastěji opakující se životní strachy, pochybnosti, klíčové otázky a falešné domněnky a představy o životě člověka. Většina lidí doslova uvízne ve lživé představě o sobě samém, na základě názorů svého okolí , sociálních sítí nebo médií. Život mezi otázkou a odpovědí je pracovní knihou, životní pracovní knihou, která vám má pomoci najít vaše nejdůležitější odpovědi o životě, vztazích, partnerství, dětech, financích ve svém vlastním vědomí. Ve vašem srdíčku, ve vaší hlavě. Máte prostor se přímo vyjádřit a poznamenat každý svůj nový pocit nebo myšlenku. Máte jedinečnou příležitost být k sobě možná poprvé v životě naprosto upřímní. Vydejte se proto beze strachu a obav z pomluv a kritiky do svého vlastního - skutečného života.


... MEZI OTÁZKOU A ODPĚDÍ je pracovní knihou , životní pracovní knihou, která vám má pomoci najít vaše nejdůležitější odpovědi o životě, vztazích, partnerství, dětech, financích ve svém vlastním vědomí ... Rozdíl 2. a 4. pád ... . Ve vašem srdíčku, ve vaší hlavě. Život mezi otázkou a odpovědí Autor: Šegátová, Katarína Nakladatel: powerprint EAN: 9788075681096 ISBN: 978-80-7568-109-6 Popis: 1× kniha, brožovaná, 200 stran, česky Rozměry: 14,8 × 21 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Život mezi otázkou a odpovědí je pracovní knihou, životní pracovní knihou, která vám má pomoci najít vaše nejdůležitější odpovědi o životě, vztazích, partnerství, dětech, financích ve svém ... Život mezi otázkou a odpovědí | Dumknihy.cz - knihy po ... ... . vydání) Život mezi otázkou a odpovědí je pracovní knihou, životní pracovní knihou, která vám má pomoci najít vaše nejdůležitější odpovědi o životě, vztazích, partnerství, dětech, financích ve svém vl.. Zobrazit celý text. Život mezi otázkou a odpovědí je pracovní knihou, životní pracovní knihou, která vám má ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY