Dvě zrcadla

Dvě zrcadla - Karolína Limrová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Karolína Limrová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dvě zrcadla.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dvě zrcadla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karolína Limrová. Číst Dvě zrcadla Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kdyby si Joshua Merboth nekoupil starobylý dům nedaleko od Longville, zřejmě by nikdy Katy Simmonsovou nepoznal. A nikdy by nepřišel na to, že láska může být silnější než peklo smrti a krve. Joshua spatří Katyinu tvář poprvé v prastarém zrcadle, které objeví na půdě chátrajícího sídla. Nemůže slyšet její srdce ani cítit její vůni. Nemůže jí ublížit. Jeho stříbrné oči se mohou jen dívat a v jeho duši se objeví záblesk čehosi, o čem si myslel, že už je navždy ztraceno. Ale co když přijde den, kdy zjistí, že mu to nestačí? Co když víc než po lidské krvi začne toužit po zvuku jejího hlasu? Má někdo jako on vůbec právo chtít něco víc než její úsměv? V romantickém příběhu s prvky fantasy se v rychlém sledu událostí střídají promluvy obou hlavních hrdinů a my sledujeme napínavý děj ze dvou úhlů pohledu. V knize najdeme všechny atributy spojené s tímto žánrem; především však rozehrává odvěké téma o síle lásky a boji dobra se zlem.


...cadla jsou neskutečně nudnou a špatně napsanou knihou ... dvě zrcadla recenze - izolace-becvar.cz ... . Postavy jsou povrchní. Kate je husička, která reaguje naprosto iracionálně (má vlastně jen jednu reakci na všechno) a Joshua je upír - melancholik, jenže zdaleka neodvádí tak dobrou práci jako seriálový Stefan z Upířích deníků a vlastně nesahá po kotníky ... Dvě zrcadla aneb jak si ušetřit čtení celého Stmívání na 260 stránkách. Nápad dobrý, bohužel ta podoba s kdysi největším ... Dvě zrcadla (Dvě zrcadla, #1) by Karolina Limrová ... . Nápad dobrý, bohužel ta podoba s kdysi největším upírským hitem pro náctileté je tam velmi patrná. Na mě osobně tak bylo moc slz a srdceryvných dialogů. Jak už bylo zmíněno, škoda toho potenciálu se zrcadly. Dvě zrcadla Výjimečné album Hrubá Hudba nabízí nečekaný pohled na horňácký folklor Autor: Jan Symon. Pavel Turek. 15. 12. 2019 . Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku Tisknout Odeslat ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY