Zlodějka mýho táty

Zlodějka mýho táty - Petra Hůlová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Petra Hůlová
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Zlodějka mýho táty.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zlodějka mýho táty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petra Hůlová. Číst Zlodějka mýho táty Online je nyní tak snadné!

POPIS


V novém románu Petry Hůlové Zlodějka mýho táty nesnáší desetiletý Miky střídavou péči, nové sourozence a mobilové dny macechy, co podle Mikyho jemu a jeho bráchům ukradla tátu. Naštěstí existuje virtuální platforma plná reálných vrstevníků v podobné situaci a ve společném přesvědčení, že mají právo vyklouznout ze střídavé pasti. Mikiho sebelítost v nebezpečném koktejlu s odhodláním zvrátit situaci za každou cenu vede k nezvladatelné nenávisti, jež systematicky ničí život a veškeré vztahy především jemu samému. Nejde se s knihou neptat, kde začínají a končí naše práva na cokoliv, či jak komplikované břemeno vztahů dokážeme unést. Petra Hůlová opět suverénně vládne slovem, ve svém světě na prahu katastrofy klade čím dál nepříjemnější otázky a rozhodně nenabízí jednoznačné odpovědi.


... románu Petry Hůlové Zlodějka mýho táty nesnáší desetiletý Miky střídavou péči, nové sourozence a mobilové dny macechy, co podle Mikyho jemu a jeho bráchům ukradla tátu ... Hůlová, Petra : Zlodějka mýho táty ... . Naštěstí existuje virtuální platforma plná reálných vrstevníků v podobné situaci a ve společném přesvědčení, že mají právo ... V novém románu Petry Hůlové Zlodějka mýho táty nesnáší desetiletý Miky střídavou péči, nové sourozence a mobilové dny macechy, co podle Mikyho jemu a jeho bráchům ukradla tátu. Naštěstí existuje virtuální platforma plná reálných vrstevníků v podobné situaci a ve společném přesvědčení, že mají právo ... Zlodějka mýho táty je jistě próza ... Zlodějka mýho táty - Petra Hůlová | Knihy Dobrovský ... . Naštěstí existuje virtuální platforma plná reálných vrstevníků v podobné situaci a ve společném přesvědčení, že mají právo ... Zlodějka mýho táty je jistě próza, která ční z domácí produkce posledních let nad průměr, ale… Těch „ale" je nad knihou řada. Mikymu je deset a jeho táta odešel z ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY