Převleky a masky pro každou příležitost

Převleky a masky pro každou příležitost - Patricie Koubská | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Patricie Koubská
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Převleky a masky pro každou příležitost.pdf


Chcete si knihu přečíst?Převleky a masky pro každou příležitost ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Patricie Koubská. Číst Převleky a masky pro každou příležitost Online je nyní tak snadné!

POPIS


Čeká vás karneval nebo dětská besídka a před vámi tím pádem leží úkol postarat se o kostým. Zapomeňte na princezničky, spidermany, piráty nebo nylonové masky z papírnictví a pojďte to zkusit trochu jinak. Tenhle nápadník by vám chtěl přinést inspiraci k tomu, jak vytvořit s vašimi dětmi originální maškarní kostýmy z dostupných materiálů nebo toho, co můžete zrovna vyndat ze skříně. V knížce najdete „masky na zítra“, originální i klasické maškary, hodně kousků vytvářených společně s dětmi (obzvláště na těch krabicových mohou jakkoliv staré děti velmi dobře spolupracovat), a to vše vám má sloužit jako inspirace k dalším nápadům, které jistě přijdou. Patricie Koubská je výtvarnice a učitelka. Ilustrovala řadu dětských knih a vede výtvarné dílny pro děti.


...řevleky a masky pro každou příležitost: Koubská, Patricie Čeká vás karneval nebo dětská besídka a před vámi tím pádem leží úkol postarat se o kostým ... Převleky a masky pro každou příležitost - P. Koubská ... ... . Zapomeňte na princezničky, spidermany, piráty nebo nylonové masky z papírnictví a pojďte to zkusit trochu jinak. Čeká vás karneval nebo dětská besídka a před vámi tím pádem leží úkol postarat se o kostým. Zapomeňte na princezničky, spidermany, piráty nebo nylonové masky z papírnictví a pojďte to zkusit trochu jinak. Tenhle nápadník by vám chtěl přinést inspiraci k tomu, jak vytvořit s vašimi dětmi originální maškarní kostýmy z dostupných materiálů nebo toho, co . ... Masky pat a mat levně | Blesk zboží ... . Tenhle nápadník by vám chtěl přinést inspiraci k tomu, jak vytvořit s vašimi dětmi originální maškarní kostýmy z dostupných materiálů nebo toho, co ... Převleky a masky pro každou příležitost. Autorka Patricie Koubská v příručce Převleky a masky nabízí inspiraci na výrobu maškar...SOUVISEJÍCÍ KNIHY