Bůh vždycky zatřese stavbou: Rozhovor Sylvy Fischerové s Karlem Flossem

Bůh vždycky zatřese stavbou: Rozhovor Sylvy Fischerové s Karlem Flossem - Sylva Fischerová, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Sylva Fischerová,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Bůh vždycky zatřese stavbou: Rozhovor Sylvy Fischerové s Karlem Flossem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bůh vždycky zatřese stavbou: Rozhovor Sylvy Fischerové s Karlem Flossem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sylva Fischerová,. Číst Bůh vždycky zatřese stavbou: Rozhovor Sylvy Fischerové s Karlem Flossem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Co je v životě hlavní cesta a co je epizoda; kdo jsou směrodatní lidé a k čemu potřebujeme křesťanství a jeho hořké pravdy; jak čeká Bůh a nakolik se lze pro člověka obnažit, a k čemu je to dobré? Knižní rozhovor Sylvy Fischerové s filosofem Karlem Flossem představuje nezvykle otevřený dialog o zákrutách životních cest, plný zásadního tázání stejně jako průhledů do kulturního života české společnosti v minulých desetiletích, v nichž jsou představeny mj. aktivity olomouckých dominikánů, počátky Charty 77 i peripetie v životě Josepha Ratzingera, nynějšího papeže Benedikta XVI., jejichž svědkem Karel Floss byl.


...ždycky zatřese stavbou: Rozhovor Sylvy Fischerové s Karlem Flossem Sylva Fischerová, Karel Floss Nakladatel: Vyšehrad 2011 Rozhovor Sylvy Fischerové s Karlem Flossem ... Sylva Fischerová | Martinus ... . FISCHEROVÁ Sylva, FLOSS Karel. Info: Vyšehrad, 2011 (1.) - brož., 272 str. EAN: 9788074291364 Knižní rozhovor Sylvy Fischerové s filosofem Karlem Flossem představuje nezvykle otevřený dialog o zákrutách životních cest, plný zásadního tázání stejně jako průhledů do kulturního života české společnosti v minulých desetiletích, v nichž jsou představeny mj. aktivity olomouckých dominikánů, počátky Charty 77 i Knižní rozhovor Sylvy Fischerové s filosofem Karlem Flossem představuje nezvykle otevřen ... Bůh vždycky zatřese stavbou - Rozhovor Sylvy Fischerové s ... ... . aktivity olomouckých dominikánů, počátky Charty 77 i Knižní rozhovor Sylvy Fischerové s filosofem Karlem Flossem představuje nezvykle otevřen...SOUVISEJÍCÍ KNIHY