Z Aeskulapovy první kapsy

Z Aeskulapovy první kapsy - Svatopluk Káš | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Svatopluk Káš
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Z Aeskulapovy první kapsy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Z Aeskulapovy první kapsy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Svatopluk Káš. Číst Z Aeskulapovy první kapsy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Knížka je prvním dílem čtyřdílného souboru medicínských historek Z Aeskulapovy první (druhé, třetí a čtvrté) kapsy, který představuje jakousi antologii těch nejzdařilejších humorných příběhů, jež autor - lékař-neurolog MUDr. Svatopluk Káš - sbírá již přes třicet let. Nejsou to žádné vymyšlené anekdoty, všechny historky jsou v podstatě pravdivé, založené na skutečných příhodách, byť jsou někdy i trochu upravené. Vypovídají o konkrétních lékařích, o konkrétních nemocnicích a jiných zdravotnických zařízeních, proto jsou jednající osoby, tedy profesoři, docenti, primáři i ostatní lékaři, uvedeni pravými jmény. První kniha tohoto souboru je věnována oborům chirurgickým (chirurgii obecné, neurochirurgii, urologii, ortopedii, anesteziologii, gynekologii a porodnictví, lékařství očnímu, ušnímu, nosnímu a krčnímu). Autorovým záměrem je především čtenáře pobavit, ukázat medicínu z její odvrácené stránky, ze zákulisí, představit slavné i méně slavné lékařské osobnosti nejen jako velmi dobré nebo věhlasné odborníky, ale i jako lidi se všemi lidskými vlastnostmi - samozřejmě z toho laskavého a humorného nadhledu.


...a je prvním dílem čtyřdílného souboru medicínských historek Z Aeskulapovy první (druhé, třetí a čtvrté) kapsy, který představuje jakousi antologii těch nejzdařilejších humorných příběhů, jež autor - lékař-neurolog MUDr ... Z Aeskulapovy první kapsy - Svatopluk Káš - Galén ... ... . Svatopluk Káš - sbírá již přes třicet let. Knížka je prvním dílem chystaného čtyřdílného souboru medicínských historek Z Aeskulapovy první (druhé, třetí a čtvrté) kapsy, který představuje jakousi antologii těch nejzdařilejších humorných příběhů, jež autor - lékař-neurolog MUDr. Svatopluk Káš - sbírá již přes třicet let. Kupte knihu Z Aeskulapovy první kapsy (Svatopluk Káš) s 21 % slevou za 195 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit pod ... Z Aeskulapovy první kapsy (Ukázka, strana 99) by Kosmas-CZ ... ... . Svatopluk Káš - sbírá již přes třicet let. Kupte knihu Z Aeskulapovy první kapsy (Svatopluk Káš) s 21 % slevou za 195 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Z Aeskulapovy první kap...SOUVISEJÍCÍ KNIHY