Dishonored 3 - Hrůza za závojem

Dishonored 3 - Hrůza za závojem - Adam Christopher | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Adam Christopher
DIMENZE
6,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Dishonored 3 - Hrůza za závojem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dishonored 3 - Hrůza za závojem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Adam Christopher. Číst Dishonored 3 - Hrůza za závojem Online je nyní tak snadné!

POPIS


BILLII LURCHOVÉ SE PODAŘILO NĚCO NEMOŽNÉHO: OUTSIDER PADL. NYNÍ JE VŠAK PRÁZDNOTA NEVYROVNANÁ A V SÁZCE JE OSUD SVĚTA.Od Tyvie po Serkonos se v textuře skutečnosti objevily záhadné trhliny – portály do Prázdnoty s potenciálem roztrhat svět na kusy. Billie se při pátrání po zdroji této nestability ocitá daleko od Dunwallu, ve městě trhlinou rozpolceném vedví, a v království, jež se vzpamatovává z občanské války a vládne v něm neklidné příměří. Jakožto bývalá nájemná vražedkyně, pašeračka a lovkyně lidí má Billie pořádně tuhý kořínek, a je tou jedinou, kdo dokáže věci dát do pořádku – na to však musí konfrontovat vlastní minulost, a výsledky jejích akcí mohou změnit svět.


...ored 3 - Hrůza za závojem. Adam Christopher ... Kniha: Dishonored Hrůza za závojem - Adam Christopher ... ... . 0.0 z 5 hvězdiček. 329 K ... Dishonored 3 - Hrůza za závojem Adam Christopher Nakladatel: Baronet 2019 Dishonored 3 - Hrůza za závojem - Adam Christopher. NOVÝ PŮVODNÍ ROMÁN NA MOTIVY NESMÍRNĚ POPULÁRNÍ VIDEOHRY DISHONORED Od Tyvie po Serkonos se v... Dishonored Hrůza za závojem 329,-251,-Skladem > 10 ks. Koupit. Dishonored Hrůza za závojem Od Tyvie po Serkonos se v textuře skutečnosti objevily záhadné trhliny - portály do Prázdnoty s potenciálem roztrhat svět na kusy. Hrůza za závojem kniha od: Adam Christoph ... Stranger Things: Temnota na okraji města - Christopher ... ... . Hrůza za závojem kniha od: Adam Christopher. 55 % 4 hodnocení ... Dishonored 3. Žánr: Literatura světov ... Dishonored - Hrůza za závojem Od Tyvie po Serkonos se v text...SOUVISEJÍCÍ KNIHY