Manažerská ekonomika

Manažerská ekonomika - Miloslav Synek, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Miloslav Synek,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Manažerská ekonomika.pdf


Chcete si knihu přečíst?Manažerská ekonomika ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloslav Synek,. Číst Manažerská ekonomika Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nové, aktualizované a doplněné vydání nejpoužívanější publikace o řízení firmy je určeno všem manažerům, podnikatelům a studentům vysokých škol. V knize se dozvíte nezbytné informace o všech činnostech, které vykonávají ekonomové a manažeři ve firmách (investiční a finanční činnost, nákup, výroba, inovace a marketing, rozbory, controlling a interní audit), seznámíte se s veličinami charakterizujícími hospodářskou činnost firmy (výnosy, náklady, výsledek hospodaření a vztahy mezi nimi) a majetkovou a kapitálovou výstavbou firmy. Dále zjistíte, co obnáší založení podniku, sdružování podniků a internacionalizace podnikových činností, sanace a zánik podniku. Oproti předchozímu vydání je celý text doplněn o nové poznatky a aktualizován v souvislosti s novými právními úpravami, daňovými změnami a vývojem v české a světové ekonomice. Rozšířena je například problematika finančního krizového managementu, sanace podniku a insolvenčního řízení, témata strategického řízení nákl adů a měření výkonnosti, doplněna je problematika inovací a oblast nákupu. Autorský kolektiv knihy tvoří přední odborníci z Vysoké školy ekonomické v Praze a ČVUT v Praze.


...rská ekonomika V novém vydání nejpoužívanější publikace o řízení firmy se dozvíte nezbytné informace o všech činnostech, které vykonávají ekonomové a manažeři ve firmách ... Manažerská ekonomika - ManagementMania.com ... ... Aj vy máte veľké a nevšedné očakávania od ekonomiky? Ak áno, tak práve manažérska ekonomika predstavuje veľmi veľkú podporu dosiahnutia týchto očakávaní. Kniha ,,Manažérska ekonomika - ako teória obohacovaná skúsenosťami a trendmi v manažmente" spracúva základné pohľady na manažérsku ekonomiku ako na ekonomiku, ktorá je obohatená o metódy a postupy ... V novém vydání nejpoužívanější publikace o řízení firmy se dozvíte nezbytné informace o všech činnostech, které vykonávají ekonomové a manažeři ve firmách (investičn ... PDF Manažerská komunikace ve vybraném podniku ... ... V novém vydání nejpoužívanější publikace o řízení firmy se dozvíte nezbytné informace o všech činnostech, které vykonávají ekonomové a manažeři ve firmách (investiční a finanční činnost, nákup, výroba, inovace a marketing, rozbory, cont...SOUVISEJÍCÍ KNIHY