Česká domácí kuchařka 2.díl

Česká domácí kuchařka 2.díl - Jitka Rákosníková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jitka Rákosníková
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Česká domácí kuchařka 2.díl.pdf


Chcete si knihu přečíst?Česká domácí kuchařka 2.díl ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jitka Rákosníková. Číst Česká domácí kuchařka 2.díl Online je nyní tak snadné!

POPIS


Druhý díl České domácí kuchařky je opět založen výhradně na tradičních receptech naší kuchyně, zaznamenaných v rodinných receptech a kuchařských knihách zejména 20. a 30. Let minulého století. Více než 200 stran knihy je tentokrát rozčleněno do oddílů - Předkrmy, Polévky, Hlavní jídla a dezerty a doplněna několika speciálními sekcemi. Jsou to Zelenina a ovoce v české kuchyni, Masopust, Velikonoční speciality, Dožínky a Vánoční cukroví.


...te Česká domácí kuchařka 2.díl od Jitka Rákosníková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Šťavnaté hruškové speciality - 2. díl - Recepty.cz - On ... ... . 33 prodejen po celé ČR Kuchařská kniha (často jen kuchařka) je kniha, která obsahuje recepty k vaření a přípravě jídel a nápojů. Může obsahovat také informace o původu různých surovin a ingrediencí, jejich trvanlivosti a zjišťování a zachovávání kvality. Může obsahovat i informace o kuchyňském vybavení a jeho použití. V dnešní době má také online podobu, kdy jde s ... Česká kuchyně - tradiční recepty - On-line kuchařka ... . Může obsahovat i informace o kuchyňském vybavení a jeho použití. V dnešní době má také online podobu, kdy jde sice o ... Česká domácí kuchařka 2.díl. Celkové hodnocení ... 2011. Více o knize. Cena. 279 Kč. Není skladem. Koupit. Sledovat. Anotace. Druhý díl České domácí kuchařky je opět založen výhradně na tradi...SOUVISEJÍCÍ KNIHY