Uzly a pomeranče

Uzly a pomeranče - Iva Procházková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Iva Procházková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Uzly a pomeranče.pdf


Chcete si knihu přečíst?Uzly a pomeranče ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Iva Procházková. Číst Uzly a pomeranče Online je nyní tak snadné!

POPIS


Příběh o první lásce, nesmělých dotecích, sveřepých klukovských soubojích o čest a o koních. Po smrti své maminky nachází Darek útočiště v nespoutané horské krajině, v prostředí koní. Jako by byli v něčem pravdivější než lidé, které dosud poznal, a lépe jim rozuměl. Vedle nich mu učaruje také Hanka. Sympatická dívka, v jejíž přítomnosti zapomíná na problémy a strasti a prožívá krásné pocity prvního zamilování. Kniha, která si získala srdce čtenářů i kritiků, se dočkala také filmového zpracování. V režii Ivana Pokorného se představí Tomáš Dalecký, Emilie Neumeister, Ewa Farna, Stanislav Majer ad.


...omeranče Ivy Procházkovej boli síce nudná knižka, ale vinikajúci námet na film, lebo obsahuje veľa dejových liniek, ktoré sa dajú ľubovolne rozvinúť či upravovať ... Uzly a pomeranče - Ke stažení filmy ... . Naopak kniha Karolína alebo už raz sfilmovaný Únos domů sú priam hotové scenáre, netreba nič upravovať. Úpravy prevedené scenáristkou tu, ostali ... Jen jedna láska je ta první Film o lásce k dívce, co voní po pomerančích, o zauzlovaném vztahu s otcem, o péči o sestru, o statečnosti, odpovědnosti, o první... Uzly a pomeranče jsou film o lásce k dívce, co voní po pomerančích, o létu, o zauzlovaném vztahu s otcem, o prvních šrámech života . . . jedním slovem o dospív ... Uzly a pomeranče ke stažení zdarma | MovieIN.cz ... ... Uzly a pomeranče jsou film o lásce k dívce, co voní po pomerančích, o létu, o zauzlovaném vztahu s otcem, o prvních šrámech života . . . jedním slovem o dospívání. Český-jazyk.cz - ČTENÁŘSKÝ DENÍK » rozbor díla: Uzly a pomeranče (Iva P...SOUVISEJÍCÍ KNIHY