Nevěrná a jiné příběhy

Nevěrná a jiné příběhy - Kamila Holásková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Kamila Holásková
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Nevěrná a jiné příběhy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nevěrná a jiné příběhy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kamila Holásková. Číst Nevěrná a jiné příběhy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sbírka šesti krátkých próz přináší nevšední příběhy obyčejných lidí. Hrdinka povídky Nevěrná rezignovala na partnerský život, ale nevzdává se touhy po mateřství. V povídce Smrt zlého muže je dokonale popsán případ domácího násilí. Motiv rozpadu manželství se objevuje v příbězích Strach a Bicí hodiny. Povídka Byt ve čtvrtém poschodí mapuje osudy nájemníků jednoho obyčejného bytu. O neúnavném hledání biologických příbuzných pojednává příběh Pan Noxa. Autorka ve své knížce velice citlivě proniká pod povrch nelehkých mezilidských vztahů. Při psaní se inspirovala osudy skutečných lidí, podobných, s jakými se můžeme setkat i my. Každá z postav si nese svůj osud, své omyly, ale i naděje.


...tran: 169, Nakladatelství: Olympia, Autor knihy: Kamila Holásková, Sbírka šesti krátkých próz přináší nevšední příběhy obyčejných lidí ... Neverna kniha - Vyhľadávanie na Heureka.sk ... . Hrdinka povídky Nevěrná rezignovala na partnerský život, ale nevzdává se touhy po mateřství. V povídce ... Kupte knihu Nevěrná a jiné příběhy (Kamila Holásková) s 14 % slevou za 42 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Nevěrná a jiné příběhy 2011; Kočárky - Proměny historického kočárku 2007; Adam 2013; Jak dny jdou 2012; všech 7 knih autora. Kniha Nevěrn ... Kniha Nevěrná a jiné příběhy - Kamila Holásková ... ... . Nevěrná a jiné příběhy 2011; Kočárky - Proměny historického kočárku 2007; Adam 2013; Jak dny jdou 2012; všech 7 knih autora. Kniha Nevěrná a jiné příběhy je v. Přečtených: 8x: Sbírka ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY