Migréna

Migréna - Věra Peterová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Věra Peterová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Migréna.pdf


Chcete si knihu přečíst?Migréna ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Věra Peterová. Číst Migréna Online je nyní tak snadné!

POPIS


Monografie je adresována lékařům, kteří se věnují nemocným s migrénou a jinými bolestmi hlavy. Cílem je seznámit čtenáře nejen s vědeckými podklady bolestí hlavy, ale soustředit se i na praktické klinické dopady a možnost využití nových poznatků v diagnostice a léčbě migrény. Bolest hlavy se již dávno stala sociální a ekonomickou zátěží jak jednotlivce, který jí trpí, tak celé společnosti. I proto je nutná správná diagnostika a adekvátní a moderní léčba. Předkládaná kniha je určena jak praktickým lékařům pro každodenní praxi, tak specialistům z různých oborů, ale i studentům medicíny ve vyšších ročnících, kteří se s bolestmi hlavy u svých nemocných setkávají nebo budou setkávat. Součástí publikace je i obrazová dokumentace na CD.


...a patří k chorobám, které mají obrovský negativní dopad na kvalitu života postižených ... Migréna - úspěšná přírodní léčba - zkušenosti ... . Většina migreniků má potíže se soustředěním, učením a pracovní výkonností a často i sexuálním životem. Záchvatovité bolesti trvají 3 - 72 hodin, přičemž rozdělujeme migrénu na 2 druhy. Migréna Editor: MUDr. Peter Bednarčík, CSc. | 6 dubna 2020 . Máte urputné bolesti hlavy? Jedná se o opakující se, pulzující bolest často jen na jedné straně hlavy? Můžete trpět migrénou. Bolesti hlavy nikdy nepodceňujte, mohou být příznakem řady životu ohrožujících onemo ... Migréna - popis diagnózy, doporučený způsob léčby ... . Bolesti hlavy nikdy nepodceňujte, mohou být příznakem řady životu ohrožujících onemocnění a měly by proto být vyšetřeny neurologem. Migréna je chronické onemocnění charakteristické opakovanými středně těžkými až silnými bolestmi hlavy často doprovázenými řadou příznaků souvisejících s autonomní nervovou soustavou.Slovo je odvozeno z řečtiny z výrazu ἡμικρανία (hemikrani...SOUVISEJÍCÍ KNIHY