Dnes nebude hudba?

Dnes nebude hudba? - Pavel Hájek | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel Hájek
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dnes nebude hudba?.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dnes nebude hudba? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Hájek. Číst Dnes nebude hudba? Online je nyní tak snadné!

POPIS


Druhá sbírka křehkých meditativních veršů mladého básníka Pavla Hájka zahajuje edici nové poezie MARSYAS, kterou vydává občanské sdružení LITTERULA, založené na podporu současné české poezie. V převážně podzimních a zimních krajinných scenériích se jako dramata neodbytných trýznivých stínů zviditelňují skryté děje odehrávající se v duši citlivého, romanticky naladěného, ale i stále zklamávaného a vnitřně zraňovaného mladého idealisty. Smutný hrdina těchto veršů je rozčarován nenaplněným milostným vztahem, trýzněn smrtí blízkých bytostí, mučen vší intimitou existenciálního prožitku lidského života, vydaného času, lásce a smrti. Přes vědomí tragických poloh života nese tato melancholická poezie i očistný patos skrytý v magii niterného básnického slova.


...ci opatření proti koronaviru musejí kadeřníci při práci používat roušku i ochranný štít ... Aktuálny program | Rádio Lumen ... . Premiér Andrej Babiš v rozhovoru pro iDNES.cz řekl, že se na pondělní schůzi vlády zasadí o to, aby... Ve věku 80 let zemřela po dlouhé nemoci zpěvačka Eva Pilarová, kterou proslavily zejména duety s Waldemarem Matuškou včetně skladby Ach, ta láska nebeská. Věnovala se i jazzu, nejslavnější éru však zažila v 60. letech. Kvůli opatřením souvisejícím s epidemií koronaviru se nebude konat poslední rozlou ... Zemřela Eva Pilarová, poslední rozloučení kvůli koronaviru ... ... . letech. Kvůli opatřením souvisejícím s epidemií koronaviru se nebude konat poslední rozloučení. Festival Pražské jaro učinil bezprecedentní krok ve své dlouhé historii. Vzhledem ke stávajícím omezením zrušil celý původní program. Přesto o sobě chce dát v obvyklém termínu vědět. Dnes nebude...SOUVISEJÍCÍ KNIHY