A oceán byl naší oblohou

A oceán byl naší oblohou - Patrick Ness | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Patrick Ness
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
A oceán byl naší oblohou.pdf


Chcete si knihu přečíst?A oceán byl naší oblohou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Patrick Ness. Číst A oceán byl naší oblohou Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nový, nádherně ilustrovaný román Patricka Nessa je variací na knihu Bílá velryba. Hlavní hrdinkou je velryba Batšeba, která spolu s ostatními velrybami narazí na minci s iniciálami T. W. Vedoucí hejna Alexandra se domnívá, že je tak nejobávanější lidský námořník Toby Wick vyzývá k souboji. Podle Batšeby to však nemůže být pravda. Toby Wick je přece mýtus, který si velryby vymyslely. Je možné, aby je nenávidění lidé přemohli v boji?


...n byl naší oblohou Patrick Ness. 3,3 ( 3) Bohatě ilustrovaný příběh o hněvu, nenávisti a síle bojovat až do konce od bestsellerového autora Patricka Nesse ... A oceán byl naší oblohou - knihydeml.cz ... . Nový, nádherně ilustrovaný román Patricka Nessa je variací na knihu Bílá velryba. Hlavní hrdinkou je velryba Batšeba, která spolu s ostatními velrybami narazí ... A oceán byl naší oblohou (2019) / Kikina182 (310 views) Jedná se o jednu z mála velryb, která je lovcem. Spolu s ostatními na lodi loví lidi, stejně tak, jako oni lovili je. A oceán byl naší oblohou je zajímavě podaný příběh, který jsem ale nečetla s tako ... Velký boj - A oceán byl naší oblohou | recenze | Databáze knih ... . Spolu s ostatními na lodi loví lidi, stejně tak, jako oni lovili je. A oceán byl naší oblohou je zajímavě podaný příběh, který jsem ale nečetla s takovou chutí, s jakou jsem čekala. Prvních 50 stránek mi trvalo než jsem se zorientovala v myšlení velryb, a to je myslím dost dlouhá doba, když má kniha 160 stran. A oceán byl naší oblohou ; Listování A oce...SOUVISEJÍCÍ KNIHY