Cesty přesažení ega

Cesty přesažení ega - Frances Voughan, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Frances Voughan,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Cesty přesažení ega.pdf


Chcete si knihu přečíst?Cesty přesažení ega ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Frances Voughan,. Číst Cesty přesažení ega Online je nyní tak snadné!

POPIS


Klasický sborník, základní příručka transpersonální psychologie a transpersonalismu vůbec z pera jeho nejslavnějších představitelů. Transpersonalismus se zabývá syntézou a integrací nejrůznějších oborů lidského poznání, protože jako jediný je zasvěcený zkoumání, respektování a oceňování všech dimenzí lidské zkušenosti - smyslové, citové, duševní, společenské i duchovní. Kromě editorů významně přispěli do sborníku i Ken Wilber a Christina a Stanislav Grofovi (říká se, že Karel Čapek odkázal světu slovo „robot“, zatímco neméně slavný český rodák Stanislav Grof mu odkázal termín „transpersonální“), ale čtenáře nepochybně zaujmou i klasické práce Šrí Aurobinda, Williama Jamese, Aldouse Huxleyho, dalajlamy, Fritjofa Capry a celé řady dalších gigantů. „Cesty přesažení ega: transpersonální vize“ jsou nejen aktualizací sborníku „Přesažení ega: transpersonální dimenze v psychologii“ (Beyond Ego), který česky nikdy nevyšel, ale i výhledem pro 21. století a dokladem toho, že transpersonální výzkum značně přesáhl hranice mateřské psychologické disciplíny a zahrnul i obory, jakými jsou transpersonální filosofie, psychiatrie, antropologie, sociologie a ekologie.


.... Cesty přesažení ega:transpersonální vize ... přesáhnout - ABZ slovník českých synonym ... . Walsh,Vaughanová - 2011 - 456 str.. Walsh,Waughanová, 2011 vydal Triton, 456 str., stav jako nová, vázaná „Cesty přesažení ega: transpersonální vize" jsou nejen aktualizací sborníku „Přesažení ega: transpersonální dimenze v psychologii" (Beyond Ego), který česky nikdy nevyšel, ale i výhledem pro 21. století a dokladem toho, že transpersonální výzkum značně přesáhl hranice mateřské psychologické disciplíny a ... Cesty přesažení ega - Učebnice.com „C ... CZ PDF Cesty přesažení ega - Prazska PDF ... ... Cesty přesažení ega - Učebnice.com „Cesty přesažení ega: transpersonální vize" jsou nejen aktualizací sborníku „Přesažení ega: transpersonální dimenze v psychologii" (Beyond Ego), který česky nikdy nevyšel, ale i výhledem pro...SOUVISEJÍCÍ KNIHY