Příroda od jara do zimy: Pozorujte proměny lesa, louky a jejich obyvatel

Příroda od jara do zimy: Pozorujte proměny lesa, louky a jejich obyvatel - Irmgard Luchtová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Irmgard Luchtová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Příroda od jara do zimy: Pozorujte proměny lesa, louky a jejich obyvatel.pdf


Chcete si knihu přečíst?Příroda od jara do zimy: Pozorujte proměny lesa, louky a jejich obyvatel ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Irmgard Luchtová. Číst Příroda od jara do zimy: Pozorujte proměny lesa, louky a jejich obyvatel Online je nyní tak snadné!

POPIS


Věděli jste, že matka příroda, stejně jako my lidé, velmi pečlivě hlídá čas? Kdy odlétají stěhovaví ptáci? Co se děje v zimě v lese? A kdy se seče louka? Vydejte se s námi na procházku a naslouchejte tikání hodin, kterými se příroda řídí. Nahlédneme pod zem, mezi stébla trávy, vyšplháme do korun stromů a nakoukneme do ptačích hnízd. Poznáme, jak spolu zvířata a rostliny během roku spolupracují a jakými proměnami příroda prochází.


...a od jara do zimy Autor: Luchtová, Irmgard Nakladatel: Fragment EAN: 9788025341735 ISBN: 978-80-253-4173-5 Originál: Die Grüne Natur-Uhr Překlad: Špundová, Barbora Ilustrace: Luchtová, Irmgard Popis: 1× kniha, vázaná, 112 stran, česky Rozměry: 25,8 × 24,8 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Cesky rok od jara do zimy | HLEDEJCENY.cz ... . vydání) Největší výběr za nejlepší ceny zboží Příroda od jara do zimy: pozorujte proměny lesa, louky a jejich obyvatel v nejvyšší kvalitě. Kniha: Příroda od jara do zimy : 9788025341735 máte teraz možnosť kúpiť na Literama.sk. Kniha Příroda od jara do zimy: Pozorujte proměny lesa, louky a jejich obyvatel na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Příroda... Příroda od jara do zimy: Podn ... Příroda od jara do zimy: Pozorujte proměny lesa, louky a ... ... . Kniha: Příroda od jara do zimy : 9788025341735 máte teraz možnosť kúpiť na Literama.sk. Kniha Příroda od jara do zimy: Pozorujte proměny lesa, louky a jejich obyvatel na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Příroda... Příroda od jara do zimy: Podnázev:...SOUVISEJÍCÍ KNIHY