Cukrárna

Cukrárna - Jan Míka | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Míka
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Cukrárna.pdf


Chcete si knihu přečíst?Cukrárna ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Míka. Číst Cukrárna Online je nyní tak snadné!

POPIS


Radka Sladká je majitelkou malé cukrárny u hřbitova v Praze. Má čtyři děti: dospívající zamilovanou dceru Ivanku, dva malé rošťáky fotbalisty, malou holčičku a k tomu navrch manžela Františka, kterého zajímá jenom středověk. Je na všechno sama, a tak něco občas zanedbává. Momentálně to vypadá, že bude muset svou cukrárnu pronajmout, aby se mohla naplno věnovat rodině. Jednoho dne přijde na dort roztomilá trojice důchodkyň: Bláža, Dana a Olga. Když si zákaznice oprávněně stěžují na kvalitu obsluhy i zákusků, netuší ještě nikdo z nich, jak se změní osudy všech čtyř žen po tomto náhodném setkání… Kniha vznikla podle stejnojmenného třináctidílného televizního seriálu zkušeného seriálového scénáristy Jana Míky.


...a. 239 likes · 17 talking about this · 16 were here ... Cukrárna u Polášků - Čejkovice ... . otevřeno po-pá: 9-17hod so: 9-11 14-17hod ne: 14-17hod Cukrárna Dorty Slavičín, Slavičín. 917 likes. Cukrárna ve Slavicine, kousek od centra, od pošty, od autobusové zastávky u Talafy a Radnice. Nabízíme posezení v příjemném prostředí u kávy či čaje,... With Iva Janzurová, Jana Stepánková, Nada Konvalinková, Veronika Zilková. Lahůdky a cukrárna U Přátel v Šimůnkově ulic ... Lahůdky a cukrárna u přátel ... . Lahůdky a cukrárna U Přátel v Šimůnkově ulici. Už její nový název ,, U Přátel´´ napovídá, že se budeme snažit, aby se vám u nás líbilo, dobře chutnalo a pociťovali jste přátelskou atmosféru. Cukrárna s pekárnou...SOUVISEJÍCÍ KNIHY