Česká gramatika v kostce: Mongolská verze

Česká gramatika v kostce: Mongolská verze - Pavla Bořilová, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Pavla Bořilová,
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Česká gramatika v kostce: Mongolská verze.pdf


Chcete si knihu přečíst?Česká gramatika v kostce: Mongolská verze ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavla Bořilová,. Číst Česká gramatika v kostce: Mongolská verze Online je nyní tak snadné!

POPIS


Čtyřstránková příručka o něco většího formátu než A4, tištěná na oboustranně laminované křídě. Její inovovaná, rozšířená verze z roku 2010 je určena začátečníkům a středně pokročilým studentům češtiny jako cizího jazyka, k občasnému nahlédnutí ji však využijí i pokročilí mluvčí. Představuje jednoduchý přehled základních gramatických a lexikálních jevů, důležitých pro úspěšnou každodenní komunikaci, který je vždy po ruce. Nekopíruje mechanicky tradiční gramatická pravidla, ale přizpůsobuje výklad vnímání a potřebám cizojazyčných mluvčích (využívá např. barevné kódování pro značení gramatického rodu, zjednodušené schéma ilustrující vyjadřování směru a lokace apod.).


...eská gramatika v kostce - francouzská verze ... Česká gramatika v kostce - Dárek.cz ... . kliknutím zvětšíte. ks. Kód: 0217470: ... Zboží ze stejné kategorie - Česká gramatika v kostce - francouzská verze. ... Česká gramatika v kostce - mongolská je čtyřstránková příručka o něco většího ... Kód: 0176161 ... Česká gramatika v kostce. Česká gramatika v kostce MONGOLSKÁ. Чех хэлний хураангуй дүрэм je mongolská verze čtyřstránkové příručky o něco většího formátu než A4, tištěné na oboustranně laminované křídě. Ceska gramatika v kostce italska verze. ... ... Česká gramatika v kostce - francouzská verze Jiří Tomáš ... ... . Ceska gramatika v kostce italska verze. ... Bořilová Pavla Holá Lída: Česká gramatika v kostce - francouzská verze . La grammaire tcheque en bref is a four-page guide in a slightly larger than A4 format, printed on card laminated on both sides. This new, expanded version of 2012 is intended for beginners and...SOUVISEJÍCÍ KNIHY