Zrcadlo, zrcadlo

Zrcadlo, zrcadlo - Cara Delevingne | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Cara Delevingne
DIMENZE
7,6 MB
NÁZEV SOUBORU
Zrcadlo, zrcadlo.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zrcadlo, zrcadlo ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Cara Delevingne. Číst Zrcadlo, zrcadlo Online je nyní tak snadné!

POPIS


KAMARÁD, MILENKA, OBĚŤ, ZRÁDCE. Když se podíváš do zrcadla, koho vidíš? Debutový román supermodelky a herečky Cary Delevingne. Šestnáctiletí kamarádi Zrzi, Leo, Rose a Naomi tak docela mezi své vrstevníky nezapadají. Stále ještě nepřišli na to, kým chtějí být. Jejich život není dokonalý, ale spojuje je muzika a jejich kapela Zrcadlo, zrcadlo… Až do chvíle, kdy Naomi zmizí a po pár týdnech pátrání je vytažena z řeky v bezvědomí. Naomi v kómatu bojuje o život. Policie tvrdí, že to byl pokus o sebevraždu, její přátelé o tom však silně pochybují. Probere se Naomi někdy? Co její stav zavinilo? A jak je možné, že si Zrzi, samozvaná ochránkyně skupiny, nevšimla varovných signálů? Každý se se složitou situací vyrovnává po svém. Zatímco Rose se opíjí na večírcích a Lea obestírají temné nálady, Zrzi se rozhodne zjistit pravdu. Svět se jim rozpadá a odhaluje jejich nejtemnější tajemství. Nic už nikdy nebude jako dřív, protože když se zrcadlo rozbije, nejde ho nikdy úplně spravit.


...rcadlo do koupelny? S osvětlením nebo bez osvětlení, s poličkou, skříňkou či jiným úložným prostorem? Vyberte si na FAVI ... Zrcadlo - Aplikace na Google Play ... .cz. Máme i LED osvětlené zrcadlo. U nás koupíte jak zrcadla bez rámu, tak s rámem v různých barvách (bílé, černé, šedé, dřevěné) a stylech. „Zrcadlo, zrcadlo" (v originále „Mirror, Mirror") ' je desátý díl druhé řady seriálu Star Trek, později známého jako Star Trek: The Original Series. Premiéra epizody v USA proběhla 6. října 1967, v České republice 6. prosince 2002. Série 1 (2011) - 3 epizody. Série 2 (201 ... Černé zrcadlo / Black Mirror (TV seriál) (2011) | ČSFD.cz ... . Premiéra epizody v USA proběhla 6. října 1967, v České republice 6. prosince 2002. Série 1 (2011) - 3 epizody. Série 2 (2013) - 4 epizody. Série 3 (2016) - 6 epizod. Série 4 (2017) - 6 epizod. Série 5 (2019) - 3 epizody. zobrazit všechny obsahy. Projekt brits...SOUVISEJÍCÍ KNIHY