Zlodějský tanec

Zlodějský tanec - Mary E. Pearsonová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Mary E. Pearsonová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zlodějský tanec.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zlodějský tanec ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mary E. Pearsonová. Číst Zlodějský tanec Online je nyní tak snadné!

POPIS


Když zemře král Ballengerovy říše, jeho syn Jase se stává novým vládcem. Okolní říše však nehodlají tolerovat jeho panování, které se řídí vlastními pravidly. Na obzoru se objevuje mladá královna Vendy, která je odhodlaná vše změnit. Na tajnou misi vyšle bývalou vyhlášenou zlodějku Kazi. Ta když narazí na nového vládce Jase, rozhodne se chopit příležitosti. Oba jsou společně vrženi do vírů událostí, které nemohou ovlivnit.


...ský tanec opět oplývá propracovaným světem a postavami s vlastní minulostí a je čtivý jako hrom ... Zlodějská přísaha | Albatrosmedia.cz ... . No a taky je to pořádná romanťárna, což mi zrovna vůbec nevadí. Jen se teď po dočtení bojím pustit do dalšího dílu. Konec Zlodějského tance byl totiž pěkná podpásovka. V každém případě moc povedené. Databazeknih.cz - Zlodějský tanec! 20.05.2019 „…Musím říct, že mi Kazi přirostla k srdci. Už od první stránky jsem si ji velmi oblíbila a po celou dobu jí fandila. Soucítila jsem s její ... HUMBOOKFEST 2019: První autor ft. Neplecha Ukončena - YouTube ... . Už od první stránky jsem si ji velmi oblíbila a po celou dobu jí fandila. Soucítila jsem s její bolestivou minulostí, obdivovala její mimořádné zlodějské schopnosti a držela jí palce při všech krocích, které plánovala ... Milujeme Zlodějský tanec (jakože fakt, bez přehánění 😊). Teď konečně vyšla i Zlodějská přísaha, takže máme tuhle sérii kompletní a Mar...SOUVISEJÍCÍ KNIHY