Operace Slunce

Operace Slunce - Václav Šorel | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Václav Šorel
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Operace Slunce.pdf


Chcete si knihu přečíst?Operace Slunce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Šorel. Číst Operace Slunce Online je nyní tak snadné!

POPIS


Román na motivy komiksového příběhu, původně vycházejícího na pokračování v časopise ABC, přenáší čtenáře do blízké budoucnosti, v níž se Zemi pokouší ovládnout mafie. Její plán? Najmout bývalého vesmírného pilota Jana Bílka, aby jí pomohl ukořistit jednu z posledních jaderných bomb, kterou se pozemská vláda chystá zneškodnit vystřelením do Slunce. Podaří se Bílkovi intriky mafie překazit, nebo se Země jednou provždy ocitne v jejím područí?


...Slunce Václav Šorel. Poctivá dávka dobrodružství, statečný hrdina, a hlavně napínavý příběh! Román na motivy komiksového příběhu, původně vycházejícího na pokračování v časopise ABC, přenáší čtenáře do blízké budoucnosti, v níž se Zemi pokouší ovládnout mafie ... Operace Slunce - Václav Šorel | Prodej knih ... . Její plán? Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube. Kniha: Operace Slunce - Václav Šorel. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. Bližší informace naleznete zde. ... Všechny informace o produktu Kniha Operace Slunce - Václav Šorel, porovnání cen z ... Operace Slunce - Václav Šorel | Knihy Dobrovský ... . Kniha: Operace Slunce - Václav Šorel. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. Bližší informace naleznete zde. ... Všechny informace o produktu Kniha Operace Slunce - Václav Šorel, porovnání cen z internetových obc...SOUVISEJÍCÍ KNIHY