Hodnoty v prostředí sociálních a zdravotních služeb

Hodnoty v prostředí sociálních a zdravotních služeb - Zuzana Havrdová, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Zuzana Havrdová,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hodnoty v prostředí sociálních a zdravotních služeb.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hodnoty v prostředí sociálních a zdravotních služeb ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zuzana Havrdová,. Číst Hodnoty v prostředí sociálních a zdravotních služeb Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace se zaměřuje na téma hodnot jako relativně stálých motivů rozhodování, zahrnující jak zdroje, tak i cíle chování. Akcentuje zejména profesní hodnoty a jejich funkci regulátorů norem chování pracovníků dané profese, které pomáhají vymezit, co je v dané profesní skupině považováno za správné a nesprávné (etické kodexy, profesní čest), za profesionální a neprofesionální (kompetence, standardy).


...v prostředí sociálních a zdravotních služeb Autor: Havrdová, Zuzana a kol ... PDF Model optimálního uspořádaní sociálních a zdravotních ... ... . Nakladatel: Fakulta humanitních studií EAN: 9788087398067 ISBN: 978-80-87398-06-7 Popis: 1× kniha, brožovaná, 208 stran, česky Rozměry: 15,6 × 18,9 cm Rok vydání: 2010 (1. vydání) Hodnoty v prostředí sociálních a zdravotních služeb. ISBN 978-80-87398-06-7. Vydala FHS UK, 2010, 208 stran, brožovaná vazba. Publikace se zaměřuje na téma hodnot jako relativně stálých motivů rozh ... Doc. PhDr. Zuzana Havrdová, CSc. - Katedra řízení a ... ... . Publikace se zaměřuje na téma hodnot jako relativně stálých motivů rozhodování, zahrnující jak zdroje, tak i cíle chování. Kniha: Hodnoty v prostředí sociálních a zdravotních služeb Autor: Zuzana Havrdová ; kol. Publikace se zaměřuje na téma hodnot jako relativně stálých motivů rozhodování, zahrnující jak zdroje, tak i cíle chování. Hodnoty v prostředí sociálních a zdravotních služeb Compiled 12.2.2018 12:16:18 by Document Globe ® 1 Zuzana Havrdov...SOUVISEJÍCÍ KNIHY