Milostné rošády (komplet)

Milostné rošády (komplet) - Roald Dahl | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Roald Dahl
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Milostné rošády (komplet).pdf


Chcete si knihu přečíst?Milostné rošády (komplet) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Roald Dahl. Číst Milostné rošády (komplet) Online je nyní tak snadné!

POPIS


Milostné rošády jsou sbírkou čtyř povídek, mistrné dějově sevřené grotesky naplněné černým humorem. Precizně komponované originální anekdoty s překvapivou, až šokující poitnou - povídky o "bezbolestné bolesti", v různých hávech obměňujíc české přísloví "kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá"... Povídky by ly původně psány pro americký časopis Playboy, kde také byly prvně publikovány pod názvy – Velká rošáda, Čubka, Host do domu a Vyvrcholení.Balíček obsahuje povídky v nezkrácené verzi na čtyřech CD. Čtou Jiří Ornest, Jiří Lábus, Lukáš Hlavica, Taťjana Medvecká a Michal Pavlata.


...é rošády jsou sbírkou čtyř povídek, mistrné dějově sevřené grotesky naplněné černým humorem ... Knihy autora Roald Dahl | Pipkin.cz ... . Precizně komponované originální anekdoty s překvapivou, až šokující poitnou - povídky o "bezbolestné bolesti", v různých hávech obměňujíc české přísloví "kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá"... Milostné rošády jsou sbírkou čtyř povídek, mistrné dějově sevřené grotesky naplněné černým humorem. Precizně komponované originální anekdoty s překvapivou, až šokující poitnou - povídky o "bezbol ... Milostné rošády - Čubka (Roald Dahl) [CZ] za 9,05€ | Gorila ... . Precizně komponované originální anekdoty s překvapivou, až šokující poitnou - povídky o "bezbolestné bolesti", v různých hávech obměňujíc české přísloví "kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá"... CD: Milostné rošády (komplet) - Dahl, Roal...SOUVISEJÍCÍ KNIHY