Vinnetou A1/A2: dvojjazyčná kniha pro začátečníky

Vinnetou A1/A2: dvojjazyčná kniha pro začátečníky - Karl May, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Karl May,
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Vinnetou A1/A2: dvojjazyčná kniha pro začátečníky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vinnetou A1/A2: dvojjazyčná kniha pro začátečníky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karl May,. Číst Vinnetou A1/A2: dvojjazyčná kniha pro začátečníky Online je nyní tak snadné!

POPIS


V knize najdete zkrácenou verzi příběhu Vinnetoua, jeho pokrevního bílého bratra Old Shatterhanda a statečného lovce Old Firehanda. Text je zpracován pro začátečníky a mírně pokročilé čtenáře, kteří si chtějí vyzkoušet, jak si poradí se souvislým textem v němčině. Český zrcadlový překlad umožní zájemcům obratem zkontrolovat, zda cizojazyčnému textu správně porozuměli. Audionahrávka ve formátu MP3, na které příběh vypráví rodilý Němec, je zdarma ke stažení na webu.


... A1/A2: dvojjazyčná kniha pro začátečníky Karl May, Jana Navrátilová Kniha: Vinnetou A1/A2 -- dvojjazyčná kniha pro začátečníky - Jana Navrátilová; Karl May Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Vinnetou A1/A2 E-kniha - knihydobrovsky.cz ... . Vinnetou A1/A2 dvojjazyčná kniha pro začátečníky ... Kniha je určena pro začátečníky na úrovni A1/A2, kteří si chtějí zábavnou formou zlepšit španělštinu... 199 Kč 179 Kč Pinocchiova dobrodružství A1/A2. Valeria De Tommaso. Vinnetou A1/A2 dvojjazyčná kniha pro začátečníky ... Text je zpracován pro začátečníky a mírně pokročilé čtenáře, kteří si chtějí vyzkoušet, j ... Edika - Vinnetou A1/A2 ... ... 199 Kč 179 Kč Pinocchiova dobrodružství A1/A2. Valeria De Tommaso. Vinnetou A1/A2 dvojjazyčná kniha pro začátečníky ... Text je zpracován pro začátečníky a mírně pokročilé čtenáře, kteří si chtějí vyzkoušet, jak si poradí se souvislým textem v němčině. Český zrcadlový překlad um...SOUVISEJÍCÍ KNIHY