Miroslav Tichý:Podoby pravdy/ Les formes du vrai

Miroslav Tichý:Podoby pravdy/ Les formes du vrai - Gianfranco Sanguinetti | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Gianfranco Sanguinetti
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Miroslav Tichý:Podoby pravdy/ Les formes du vrai.pdf


Chcete si knihu přečíst?Miroslav Tichý:Podoby pravdy/ Les formes du vrai ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gianfranco Sanguinetti. Číst Miroslav Tichý:Podoby pravdy/ Les formes du vrai Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato kniha je"výbušným" výsledkem setkání dvou osobností kacířské reputace: velkého fotografa Miroslava Tichého a bývalého situacionisty Gianfranka Sanguinettiho. Oba jsou známější v cizině než u nás. Cesty těchto tvůrčích duchů se neodvratně musely zkřížit už kvůli originalitě a radikalitě jejich přístupu k věcem a ke světu. Tichého dílo podnítilo u Sanguinettiho ohromující kritické postřehy o umění a naší době, které se mohou stát předmětem debaty a třeba i vyprovokují polemiku, ale nenechají čtenáře lhostejným. Tichého fotografie, představené poprvé v této knize, jsou výsledkem přísného výběru, který upřednostňuje výřečnost symbolů, jimiž je Tichého dílo protkané a které jsou dle Sanguinettiho klíčem k jeho umění. Ačkoli ve světě vyšla již řada monografií Miroslava Tichého (Francie, USA, Japonsko, Německo...)toto je první velká monografie v českém jazyce.


... informace o produktu Kniha Miroslav Tichý ... Knihkupectví KAVKA art books, knižní a výtvarná kultura ... . PODOBY PRAVDY/LES FORMES DU VRAI - Gianf, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Miroslav Tichý. PODOBY PRAVDY/LES FORMES DU VRAI - Gianf. Miroslav Tichý:Podoby pravdy/ Les formes du vrai Autor: Sanguinetti, Gianfranco Nakladatel: KANT EAN: 9788074370380 ISBN: 978-80-7437-038- Popis: 1× kniha, vázaná, 248 stran, česky, francouzsky Rozměry: 30 × 24 cm Rok vydání: 2011 Jazyk: Miroslav Tichý:Podoby pravdy/ Les formes du vrai. ... Miroslav Tichý:Les formes du vrai/Fo ... Miroslav Tichý:Les formes du vrai/Forms of truth ... ... . ... Miroslav Tichý:Les formes du vrai/Forms of truth Autor: Sanguinetti, Gianfranco Nakladatel: KANT EAN: 9788074370397 ISBN: 978-80-7437-039-7 Popis: 1× kniha, vázaná, 248 ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY